Partnerzy portalu
PiwPaw: policja zarekwirowała 28 beczek z alkoholem. Właściciel zatrzymany Policja zatrzymała właściciela PiwPaw; fot. facebook.com/piwpawsklep

PiwPaw: policja zarekwirowała 28 beczek z alkoholem. Właściciel zatrzymany

Autor: www.horecatrends.pl / PAP Data: 27 marca 2021 18:23

Kolejna interwencja w pubie PiwPaw. Stołeczna policja zarekwirowała 28 beczek z alkoholem w lokalu z powodu braku zezwolenia na jego sprzedaż. Podczas kontroli właściciel lokalu naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza i został zatrzymany.

 

"Właściciel jednego ze śródmiejskich lokali po raz kolejny nie stosował się do obowiązujących obostrzeń oraz sprzedawał alkohol pomimo braku wymaganego zezwolenia" - poinformowała w sobotę Komenda Stołeczna Policji na swoim Twitterze.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jak przekazano, w związku ze sprzedażą alkoholu bez wymaganego zezwolenia policjanci dokonali kontroli lokalu, ujawniając i zabezpieczając m.in. 28 beczek z alkoholem.

W trakcie czynności właściciel lokalu naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza, dlatego też policjanci zmuszeni byli do użycia środków przymusu bezpośredniego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji w celu przeprowadzenia z nim czynności.

Chodzi oczywiście o PiwPaw przy Parkingowej. To kolejna interwencja policji w tym lokalu w ostatnim czasie. PiwPaw mimo obostrzeń jest otwarty. W klubie bawią się tłumy. Ostatnio funkcjonował jako Warszawskie Muzeum Kapsli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz