Partnerzy portalu
Pizza Boyz i Mr.Pancake z grupy FoodX we Wrocławiu Pizza Boyz i Mr.Pancake z grupy FoodX we Wrocławiu

Pizza Boyz i Mr.Pancake z grupy FoodX we Wrocławiu

Autor: horecatrends.pl Data: 14 czerwca 2021 10:49

19 czerwca rusza Mr.Pancake i Pizza Boyz na wrocławskiej starówce, przy ul. Szewskiej 69/70. W menu znajdą się dwie kolejne marki grupy – Ghost Burger oraz Vegan Pizza Club.

„Pandemia znacząco spowolniła otwarcie restauracji we Wrocławiu. Wierzymy jednak, że dzięki temu mogliśmy się jeszcze lepiej przygotować do przyjęcia gości i zagwarantować im, że w naszej restauracji spotkają ich same zachwycające doświadczenia kulinarne i wzrokowe. Cieszymy się, że otwieramy się latem, kiedy w pełni można korzystać z takich udogodnień restauracji jak ogródek. W weekend otwarcia wyprawiamy dla gości gorące powitanie z setem Dj’skim i promocjami. Zapraszamy!” – zachęca Dominika Łyczko , franczyzobiorczyni restauracji Mr.Pancake/Pizza Boyz we Wrocławiu.

Lokal będzie działał w systemie franczyzowym, podobnie jak trzy pozostałe w Poznaniu, Krakowie i Szczecinie. Flagowa restauracja  Mr.Pancake/Pizza Boyz w Warszawie prowadzona jest przez założycieli marki, braci Piotrka i Maćka Śliwa.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Za identyfikację lokali i projekty odpowiada Przemysław Pulit ze studia YUS Studio. Wrocławska restauracja będzie jedną z większych, latem goście będą mogli skorzystać z ponad 100 metrowego ogródka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz