Partnerzy portalu
Pizza Hut: bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie Pizza Hut: bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie

Pizza Hut: bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie

Autor: www.horecatrends.pl Data: 24 czerwca 2020 12:43

Pizza Hut bar sałatkowy wraca do restauracji w nowej odsłonie. Po raz pierwszy także marka udostępnia bar sałatkowy w dostawie.

Nowa forma baru sałatkowego jest odpowiedzią na podwyższone w związku z social distancing standardy bezpieczeństwa i kontynuacją kampanii #StaySafe. Od teraz bar sałatkowy można zamówić bezpośrednio do stolika. Goście wybierają 3 z 5 sałatek, a te przynosi kelner. W ofercie znajdują się uwielbiane ziemniaczki w majonezie, pieczarki w sosie francuskim, sałatka colesław oraz dwie, nowe sezonowe propozycje na bazie świeżych sałat.

Po raz pierwszy Pizza Hut umożliwia także zamówienie baru sałatkowego z dostawą do domu. Mechanizm jest ten sam jak w przypadku zamówienia w restauracji. Goście sami komponują swój bar sałatkowy z 3 wybranych pozycji i około 30 minut później szczelnie zapakowane miseczki, trafiają prosto pod ich drzwi.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Po m.in. bezkontaktowym dowozie i odbiorze na wynos to kolejne rozwiązanie, w którym Pizza Hut wychodzi naprzeciw upodobaniom gości.

Nowa odsłona baru sałatkowego dostępnego w Pizza Hut nie tylko spełnia obecne wymogi bezpieczeństwa, a jednocześnie jest niezmiennie smaczna i bogata w świeże składniki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz