Partnerzy portalu
Pizza Hut debiutuje w Stargardzie Szczecińskim 20 maja marka Pizza Hut zarządzana przez Spółkę AmRest otworzyła restaurację w Stargardzie Szczecińskim na bazie franczyzy. / fot. materiały prasowe

Pizza Hut debiutuje w Stargardzie Szczecińskim

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 21 maja 2021 10:18

20 maja marka Pizza Hut zarządzana przez Spółkę AmRest otworzyła restaurację w Stargardzie Szczecińskim na bazie franczyzy. Restauracja została otwarta w Galerii Handlowej Starówka i jest pierwszym lokalem sieci w tej miejscowości.

– W 2020 roku otworzyliśmy pierwszą restaurację franczyzową Pizza Hut w Galerii Wiślance w Żorach. Wraz z otwarciem drugiego lokalu w Stargardzie Szczecińskim przyśpieszamy nasz rozwój w miejscowościach powyżej 60 tys. mieszkańców – powiedział Jarek Orłowski, dyrektor operacyjny Pizza Hut na rynek polski.

Spółka AmRest prowadzi w tej części Europy już ponad 200 własnych restauracji sieci Pizza Hut. Firma otrzymała od YUM! właściciela marki Pizza Hut prawo do prowadzenia master-franczyzy w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz w części krajów bałkańskich.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzięki rozwojowi franczyzy Pizza Hut przyśpieszy dynamikę wzrostu oraz zwiększy penetrację marki, przede wszystkim dzięki otwarciom restauracji w mniejszych ośrodkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz