Pizza Hut Express zadebiutuje z 20-metrowym konceptem w centrum handlowymwww.propertynews.pl - 07 maja 2019 10:01


Pizza Hut to sieć 140 restauracji w Polsce, która w tym roku powiększy się o 30 lokali. Najbliższe otwarcia odbędą się już w maju: w Opolu i w Warszawie. Niebawem też w jednej z poznańskich galerii na wyspie zadebiutuje eksperymentalny 20-metrowy Pizza Hut Express.

- Ten koncept umożliwia nam pojawienie się w najbardziej pożądanych galeriach handlowych, w których nie ma wolnych dużych lokali, nadających się na restaurację z obsługą kelnerską – tłumaczy Maciej Mausch, prezydent Pizza Hut w Polsce.

Pizza Hut ma pięć konceptów. Aktualnie najmocniej rozwijane są dwa: Pizza Hut Express oraz Pizza Hut Delivery. Lokale tego pierwszego liczą od 20 mkw. do 50 mkw. Te najmniejsze o powierzchni 20 mkw. to test. Na razie uruchomionych zostało kilka.

- Jest to koncept, który chcemy mocno rozwinąć. Nasz zespół szuka odpowiednich lokalizacji. Przyglądamy się m.in. Złotym Tarasom, poznańskiej Avenidzie, czy Galerii Krakowskiej. Dzięki temu, że mamy spory portfel konceptów możemy w jednej galerii uruchomić kilka restauracji, które odpowiadają na różne okazje konsumenckie - opowiada Maciej Mausch, prezydent Pizza Hut w Polsce.

Więcej na www.propertynews.pl.