×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pizza Hut na EEC: Rośnie znaczenie "doświadczania" i personalizacji
Damian Rybak; fot. PTWP

Pizza Hut na EEC: Rośnie znaczenie "doświadczania" i personalizacji

Autor: horecatrends.pl Data: 05 czerwca 2019 13:17 | Aktualizacja: 06 czerwca 2019 08:36

– 20 lat temu rynek wyglądał zupełnie inaczej, jeżeli chodzi o skalę i nasycenie, dystrybucję oraz gości. Widzimy, jak nasz kraj się zmienia, jak zmieniają się oczekiwania i poziom świadomości. Marka do tego musi się dostosować i się zmieniać. Gusta wszystkich trudno zaspokoić, ale trudno też iść przeciwko trendom. Zmieniają się także duże marki, duże sieci, jak restauracje Pizza Hut – mówił Damian Rybak, dyrektor marki Pizza Hut Dine In, podczas debaty "Żywność i jedzenie. Moda i styl", która odbyła 15 maja 2019 roku w ramach XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Jak mówił Damian Rybak, na rynku gastronomicznym rośnie znaczenie "doświadczania" i personalizacji, zaspokajania indywidualnych potrzeb.

– Wszystkie narzędzia, których dzisiaj używamy, w tym badania konsumenckie, ułatwiają lepsze zrozumienie, tak by szybciej i lepiej trafiać w potrzeby naszych gości. W tym szybkopędzącym świecie goście chcą po swojemu, cenią swoje doświadczenia. Doświadczenia te muszą być warte pieniędzy, które goście wydają. To niekoniecznie musi być tanio. Ważne, żeby szło za tym pewne doświadczenie. Jest nawet wskaźnik „poziom doświadczenia na metr kwadratowy restauracji”. Chodzi nie tylko o jedzenie, ale też o obsługę, to, co się dzieje wokół, muzykę, światło itd. – wymieniał dyrektor marki Pizza Hut Dine In.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pizza Hut w tym roku przekroczyła liczbę 140 restauracji, a w tym roku ma zamiar otworzyć 30 kolejnych. – Zapotrzebowanie ciągle jest na naszym rynku bardzo duże – stwierdził prelegent EEC 2019.

Damian Rybak podczas debaty  "Żywność i jedzenie. Moda i styl" zwrócił uwagę na zmiany spowodowane większym dostępem do wiedzy.

– W edukacji jest siła. Dostęp do wiedzy jest kluczowy. Skupialiśmy się wcześniej na audytach, ale prawdziwa ocena jest w mediach społecznościowych. Z tego trzeba czerpać, rozumieć, jak goście postrzegają markę. Kierujemy się poleceniami od znajomych, informacjami z internetu – powiedział.

Damian Rybak był prelegentem debaty "Żywność i jedzenie. Moda i styl", która odbyła 15 maja 2019 roku w ramach XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz