×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pizza Hut ruszyła z ''Fabryką Lodów''. To lodowy deser gość przygotowuje sobie sam
W sierpniu Pizza Hut w Warszawie i Wrocławiu ruszyły z nowym samoobsługowym konceptem „Fabryką Lodów”. Fot. Materiały prasowe

Pizza Hut ruszyła z ''Fabryką Lodów''. To lodowy deser gość przygotowuje sobie sam

Autor: Oprac. KG Data: 23 sierpnia 2022 09:25 | Aktualizacja: 23 sierpnia 2022 09:27

W sierpniu Pizza Hut w Warszawie i Wrocławiu ruszyły z nowym samoobsługowym konceptem „Fabryką Lodów”. Klienci mogą samodzielnie stworzyć swój deser lodowy.

Pizza Hut znana z legendarnego samoobsługowego baru sałatkowego, tego lata ruszyła z kolejnym niesztampowym pomysłem. „Fabryka Lodów” umożliwia stworzenie własnego deseru lodowego poprzez samodzielne wybranie wielkość porcji zakręconych lodów oraz dodatków. 

Koncept samoobsługi w zakresie zimnych deserów pojawiał się już na rynku, ale po raz pierwszy w Polsce będą z niego mogli skorzystać klienci znanej sieciowej restauracji. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

''Do dyspozycji przy komponowaniu idealnej symfonii smaków są pyszne sosy w trzech smakach: truskawka, karmel i czekolada oraz wyśmienite posypki w postaci Smarties, KitKat, strzelających kuleczek i czekoladowych gwiazdek. Tworzenie własnego deseru to świetna atrakcja dla najmłodszych, rozwijająca ich kreatywność, ale także spełnienie najskrytszych snów dorosłych, bo kto kiedyś nie marzył o lodach z podwójną, potrójną, czy nawet poczwórną porcją posypki!'' - czytamy w komunikacie prasowym.

„Fabryka Lodów” działa w warszawskiej restauracji Pizza Hut w CH M1 Marki przy ul. Piłsudskiego 1 oraz na wrocławskim Rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz