×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pizzaiolo otworzy drugi lokal w Warszawie
Pizzaiolo otworzy drugi lokal w Warszawie. / fot. facebook.com/pizzaiolo.krucza

Pizzaiolo otworzy drugi lokal w Warszawie

Autor: Jakub Szymanek Data: 08 stycznia 2023 18:26

Rok po debiucie właściciele lokalu Pizzaiolo planują otwarcie drugiego lokalu w stolicy. Nowa Pizzaiolo zajmie miejsce kultowego wietnamskiego baru Cô Tú.

Pizzaiolo z nowym lokalem w Warszawie

Ciesząca się dużą popularnością Pizzaiolo będzie mieć drugi lokal w Warszawie. Dobrą wiadomością na temat rozwoju właściciele pizzerii podzielili się z innymi w mediach społecznościowych. - Na wiosnę tego roku otwieramy drugi lokal Pizzaiolo - napisali w opublikowanym poście. 

Nowa Pizzaiolo będzie mieścić się w stołecznych "Pawilonach", dokładnie tam, gdzie przez lata działał wietnamski bar Cô Tú.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wietnamski bar Cô Tú przekazuje nam pałeczki w międzypokoleniowej sztafecie gastronomicznej. Po 29 latach działalności właściciele Cô Tú postanowili zakończyć działalność i wreszcie trochę odpocząć. Dzięki wieloletniej znajomości i sympatii dziś oficjalnie podpisaliśmy umowę najmu na pawilon r 21 i 22. Będziemy oczywiście tęsknić za gorącymi półmiskami i zupą Pho. Mamy jednak nadzieję, że godnie zaopiekujemy się tą miejscówką. Chcemy nadal karmić w tej samej lokalizacji co nasi legendarni poprzednicy - czytamy na profilach Pizzaiolo w mediach społecznościowych. 

Nowy lokal Pizzaiolo zostanie otwarty dla gości wiosną tego roku. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz