Partnerzy portalu
Planeta Burgera dołącza do Galerii Sudeckiej Planety Burgera oferuje dania na wagę dostępne są w formule szwedzkiego stołu.

Planeta Burgera dołącza do Galerii Sudeckiej

Autor: horecatrends.pl Data: 13 maja 2021 10:56

Galeria Sudecka z początkiem maja powiększyła ofertę gastronomiczną o burgerownię Planeta Burgera, w której samemu wybiera się dodatki.

Nowy lokal zajął powierzchnię 148 mkw. w strefie gastronomicznej na poziomie 0.

Planeta Burgera oferuje duży wybór dodatków i możliwość własnego skomponowania dania w opcje mięsnej i wegetariańskiej wraz z wyborem dodatków i bułek. Dania na wagę dostępne są w formule szwedzkiego stołu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 – Nowy, lokalny najemca z pysznymi burgerami to świetna wiadomość dla naszych klientów i kolejny powód, aby odwiedzić nasze centrum. Planeta Burgera to premiera amerykańskiego menu w gastronomicznej ofercie Galerii Sudeckiej. Streetfood rodem z Nowego Jorku dołącza do obecnej już w jeleniogórskim centrum kuchni polskiej, azjatyckiej i tureckiej. Na razie najemca działa w wersji na wynos, ale niecierpliwie czekamy na możliwość goszczenia klientów na miejscu w naszej przestronnej strefie restauracyjnej – mówi Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Galeria Sudecka jest największym centrum handlowo-rozrywkowym w Jeleniej Górze. W obiekcie o powierzchni najmu 31 tys. mkw. działa blisko 100 sklepów i punktów usługowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz