×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Plebiscyt „Najlepsza Restauracja 2023”. Uroczyste wręczenie nagród już w maju w winnicy
Winnica Srebrna Góra położona jest w Krakowie, u stóp klasztoru O.O. Kamedułów na Bielanach. Fot. Winnica Srebrna Góra/Facebook

Plebiscyt „Najlepsza Restauracja 2023”. Uroczyste wręczenie nagród już w maju w winnicy

Autor: Katarzyna Gubała Data: 06 marca 2023 10:05

W tegorocznej edycji plebiscytu prowadzonego przez MAKRO Polska udział wzięło ponad 600 restauracji z 15 różnych regionów Polski. Swój głos oddało blisko 19 tys. osób. Uroczyste wręczenie nagród laureatom plebiscytu odbędzie się w maju 2023 r. w Winnicy Srebrna Góra w Krakowie.

To już czwarta odsłona plebiscytu będącego częścią programu Polskich Skarbów Kulinarnych. W zakończonej niedawno edycji udział wzięły restauracje z 15 regionów kraju. Konsumenci, biorąc pod uwagę smak dania, obsługę oraz atmosferę na stronie programu poprzez kliknięcie w ikonę korony mogli oddać swój głos. Restauracje, które otrzymały największą liczbę koron, zdobyły tytuł Najlepszej Restauracji 2023 programu Polskie Skarby Kulinarne i zostaną zaprezentowane w wyjątkowym albumie, wydanym przez MAKRO Polska.

Laureaci Najlepsza Restauracja 2023 spotkają się w wyjątkowym miejscu

Uroczyste wręczenie nagród laureatom plebiscytu odbędzie się w maju w Winnicy Srebrna Góra w Krakowie. Zwycięzców prezentować będzie specjalny album „Kulinarna podróż po Polsce”, w którym znajdą się również przepisy oraz opowieści o dawnej polskiej kuchni regionalnej oraz o kultowych daniach z różnych części kraju.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Spośród wszystkich restauracji biorących udział w plebiscycie, najwięcej głosów otrzymały: Karczma Koszwice w Koszwicach w woj. śląskim (1108), Restauracja Da Vinci w Podzamczu w woj. świętokrzyskim (1065), Restauracja Galeria Smaku w Świętochłowicach w woj. śląskim (1019).

Pełna lista restauracji nagrodzonych w plebiscycie Polskie Skarby Kulinarne w edycji na rok 2023 znajduje się na stronie polskieskarby.pl. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz