×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Praca w Popeyes w Polsce. Jakich pracowników szuka sieć i ile się tam zarabia?
Popeyes szykuje się do ekspansji w Polsce i szuka pracowników. Znamy stawki i lokalizacje/fot. Facebook

Praca w Popeyes w Polsce. Jakich pracowników szuka sieć i ile się tam zarabia?

Autor: Magdalena Brzózka Data: 27 marca 2023 12:15

Popeyes przygotowuje się do otwarcia pierwszych restauracji w Polsce. Historia sieci rozpoczęła się 49 lat temu w Nowym Orleanie w Luizjanie. Teraz firma szuka pracowników do pracy we Wrocławiu i w Szczecinie. Co oferuje?

Popeyes w Polsce. Plany ekspansji

Pierwsze lokale Popeyes w Polsce powstaną w 2023 roku w Warszawie, Wrocławiu i Szczecinie. Z kolei w ciągu dekady ma zostać otwartych ponad 600 restauracji Burger King i Popeyes w trzech krajach: Polsce, Czechach i w Rumunii. 

Pierwsza polska restauracja sieci Popeyes ruszy w centrum Wrocławia.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

2023 to rok wejścia Popeyes na nowe rynki w Europie. Za rozwój nowej sieci w Polsce odpowiada spółka Rex Concepts. Jej prezesem jest Jerzy Tymofiejew, który wcześniej kierował działem inwestycji w Netto Polska. W trzech krajach: Polsce, Czechach i w Rumunii w ciągu 10 lat ma zostać otwartych ponad 600 restauracji Burger King i Popeyes.

Popeyes szuka pracowników. Ile można zarobić?

Najpierw Wrocław a potem Szczecin - czyli jak Popeyes przygotowuje się do otwarcia pierwszych restauracji w Polsce. Znaleźliśmy w sieci kilka ogłoszeń o pracę w lokalach tej marki we wspomnianych miastach. Jacy pracownicy są poszukiwani i ile można zarobić?

Kierownik pierwszej Restauracji Popeyes w Polsce - we Wrocławiu - może liczyć na wynagrodzenie 6 500 zł - 8 500 zł zł / mies. brutto za pracę na pełny etat - jak wynika z ogłoszenia o pracę zamieszczonym w popularnym serwisie ogłoszeniowym. Podobną kwotę może zarobić instruktor standardów w restauracjach Popeyes we Wrocławiu.

Z kolei zastępca kierownika restauracji Popeyes w Szczecinie może liczyć na wynagrodzenie w wysokości: 5 000 zł - 6 000 zł zł / mies. brutto.  

Popeyes szuka pracowników. Co oferuje?

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę - pierwsza umowa na okres 12 miesięcy,
• Miesięczny system premiowy,
• Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
• Dostęp do atrakcyjnej oferty na karnet sportowy,
• Swobodę w działaniu,
• Szkolenia wewnętrzne,
• Możliwość dalszego rozwoju.

Popeyes z Luizjany - co to za marka?

Założona w Nowym Orleanie w 1972 roku firma Popeyes ma ponad 50-letnią historię i tradycję kulinarną. Popeyes wyróżnia się wyjątkowym menu w stylu nowoorleańskim, obejmującym pikantnego kurczaka, polędwiczki z kurczaka, smażone krewetki i inne regionalne produkty. 

Pasja sieci do dziedzictwa Luizjany i aromatycznych, autentycznych potraw pozwoliła firmie stać się jedną z największych na świecie restauracji szybkiej obsługi z kurczakiem, posiadającą ponad 3800 restauracji w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. W Europie lokale Popeyes działają w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Ponad 3700 Popeyes na całym świecie

Przez kolejne lata Popeyes wprowadza nowe produkty, które znajdują uznanie gości i rynku fast food: Wicked Chicken, Lousisiana Leaux, Cajum Surtf&Turf, Red Stick Chicken i Bonafide Big Box. W 2019 r. Popeyes wprowadza na rynek słynną Chicken Sandwich.

Rok 2021 Popeyes świętował otwarcie 208 nowych restauracji - łącznie ponad 3000 restauracji w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

W 2022 r. kurczaka z Popeyes można było zjeść w ponad 3700 lokalizacjach na całym świecie. W tym roku pojawiła się również zapowiedź otwarcia 600 restauracji Popeyes w Polsce i Czechach. Pierwsze otwarcia zaplanowane są już na 2023 r.

 


 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz