Partnerzy portalu
Powstało Stowarzyszenie Właścicieli Małej Gastronomii Powstało Stowarzyszenie Właścicieli Małej Gastronomii/ fot. Facebook

Powstało Stowarzyszenie Właścicieli Małej Gastronomii

Autor: wykop.pl Data: 21 grudnia 2020 10:32

Wielkie biznesy, restauracje franczyzowe oraz sieciówki mają swoją reprezentację, która zajmuje się lobbowaniem w ich interesie. Działania naszego państwa doprowadzają do tego, że właściciele małych lokali gastronomicznych znaleźli się w dramatycznej sytuacji. Oni właśnie potrzebują reprezentacji! Dlatego powstało Stowarzyszenie Właścicieli Małej Gastronomii -czytamy na wykop.pl.

Założenie Stowarzyszenia Właścicieli Małej Gastronomii jest pierwszym krokiem do zrzeszenia i przemówienia jednym głosem. Głosem, który będzie miał osobowość prawną oraz prawo występowania jako strona w rozmowach i konsultacjach z ministerstwami, miastami, urzędami, mediami itp. Głosem nie pojedynczym, ale konsolidującym wszystkich członków stowarzyszenia i właścicieli barów, bistr, restauracji - z wyłączeniem sieci i franczyz.

- Chcemy założyć stowarzyszenie nas reprezentujące. Pragniemy, abyśmy wspólnie rozmawiali, wymieniali się w kulturalny sposób poglądami, a następnie w sposób demokratyczny przeprowadzali głosowania w ankietach na naszej grupie na FB. Aby członkowie tej grupy byli członkami stowarzyszenia i abyśmy sami sobie wybrali reprezentację, która będzie prowadziła rozmowy z państwem (ministerstwami, politykami), a następnie zdawała tutaj pełną relację. Kwestie sporne rozwiązywać będziemy w sposób demokratyczny przy pomocy głosowania w ankietach - informują założyciele Stowarzyszenia Właścicieli Małej Gastronomii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz