Promocja na pół godziny w bydgoskim Pasibusiehorecatrends.pl - 16 września 2020 12:36


W czwartek, 17 września br. w lokalu burgerowni Pasibus w Bydgoszczy ruszy specjalna promocja nawiązująca do lokalnej legendy o Panu Twardowskim. W ramach oferty trwającej tylko pół godziny, klienci mogą liczyć na 50-procentowy rabat na wybrane pozycje z menu.

Czarnoksiężnik Twardowski miał w 1560 r. przebywać przez kilka miesięcy w Bydgoszczy. Legenda mówi, że wjechał do miasta na kogucie, choć w innych źródłach można znaleźć informację, że dotarł na Stary Rynek na krześle. Będąc tam, bawił się, mieszkał i przyjmował interesantów w gospodzie “Zgorzelec” niosąc im pomoc przy wykorzystaniu magii.  

W nawiązaniu do tej opowieści codziennie, od 14 lat, o godzinie 13:13 oraz o 21:13 rzeźba przedstawiająca Pana Twardowskiego, w oprawie spektaklu świetlno-muzycznego, wychyla się okna kamienicy przy Starym Rynku 15. W tym budynku niegdyś Twardowski miał przyjmować swoich interesantów, a obecnie znajduje się tam lokal Pasibusa. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- To ciekawa i bardzo charakterystyczna atrakcja na bydgoskim Starym Rynku, która znajduje się dokładnie nad naszym lokalem. Nową ofertą "Promka Twardowskiego” nawiązujemy do lokalnej legendy i mamy nadzieję zyskać jeszcze większą sympatię mieszkańców miasta oraz jego gości - tłumaczy Maciej Moc z działu marketingu Pasibusa. 

“Promka Twardowskiego” będzie dostępna dwa razy dziennie w bydgoskim lokalu Pasibusa - przez pół godziny od momentu, gdy rzeźba wychyli się z okna kamienicy (13:13-13:43 i 21:13-21:43). W tym czasie klienci lokalu będą mogli skorzystać z 50-procentowego rabatu na Pasi Piwo i dodatki. Podczas trwania promocji na tablicach z menu pojawi się zegar, który będzie odliczał czas do jej zakończenia. 

Pasibus to marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się kultowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. W Polsce działa 26 lokali  pod marką Pasibus, w tym 9 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.