×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Reckitt Benckiser i CEDC we wspólnej akcji dla gastronomii
Marka Lysol wspólnie z partnerem spółką CEDC International postanowiły wesprzeć branżę gastronomiczną. / fot. shutterstock

Reckitt Benckiser i CEDC we wspólnej akcji dla gastronomii

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 22 września 2021 11:30 | Aktualizacja: 22 września 2021 11:32

15 000 aerozoli do dezynfekcji przekazanych do ponad 1 500 restauracji. W ten sposób marka Lysol wspólnie z partnerem spółką CEDC International postanowiły wesprzeć branżę gastronomiczną.

Firmy Reckitt Benckiser, właściciel marki Lysol oraz CEDC International stworzyły akcję skierowaną do restauracji. W jej ramach do ponad 1 500 lokali w całej Polsce trafi zapas aerozoli do dezynfekcji powierzchni Lysol, które w wygodny sposób (wystarczy spryskać powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia) skutecznie pozbywają się bakterii, wirusów i grzybów.

Dezynfekcja w restauracjach

Poza produktami do dezynfekcji w ramach programu do restauracji trafiły również materiały informujące o akcji m.in. naklejki potwierdzające dezynfekcję wybranej przestrzeni, jak również edukacyjne ulotki i plakaty przypominające o zasadach higieny i dezynfekcji. W ten sposób Klienci bez trudu będą w stanie rozpoznać restaurację biorącą udział w akcji.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

–  Wraz luzowaniem pandemicznych obostrzeń i ponownym otwarciem restauracji wiele osób chętnie do nich ruszyło, chociaż wyraźnie widać, że goście – bardziej niż kiedyś – zwracają uwagę na higienę obiektu. W obliczu kolejnej fali pandemii Lysol wspólnie z CEDC International postanowił wesprzeć restauratorów i zaopatrzyć ich środki do dezynfekcji, które ułatwią dbanie o higienę – mówi  Magdalena Wrońska, Brand Manager marki Lysol należącej do RB Hyho Sp. Z o o.  

Akcja trwa od września do października.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz