Partnerzy portalu
Restauracja Arkadiusza Milika zaliczyła straty finansowe
Arkadiusz Milik; fot. shutterstock.com

Restauracja Arkadiusza Milika zaliczyła straty finansowe

Autor: money.pl Data: 16 sierpnia 2019 10:51

Arkadiusz Milik jesienią 2018 r. otworzył własną restaurację w Katowicach. Biznes restauracyjny dopiero zaczął działać i nie zdążył jeszcze na siebie zarobić. Strata? Jak wynika z raportów finansowych, w 2018 roku było to ponad 800 tys. zł - podaje money.pl.

Lokal Food & Ball - bo tak nazywa się restauracja - znalazł miejsce w największej galerii w Katowicach. Food & Ball, bo ma łączyć piłkę nożną i dobre jedzenie. Restauracja piłkarska Milika to nie jest zwykły pub z piwem i telewizorami dla oglądających mecze. W menu można znaleźć jagnięcinę, kaczkę i steki. Ceny wahają się od 39 zł do nawet 190 zł za najdroższe danie dla dwóch osób. Do tego burgery, desery czy dania dla dzieci. Lokal podzielony jest na dwie części: dla tych, którzy chcą tylko jeść, i dla tych, którzy przychodzą dla sportowych emocji.

W ubiegłym roku firma przyniosła jednak stratę - na minusie jest 813 tys. zł. Powód jest oczywisty: biznes dopiero wystartował, nakłady na start były duże, a restauracja działa tylko kilka miesięcy. Spółka jednak od początku działalności nie przynosi zysków. Przez 6 miesięcy 2016 roku strata wyniosła ponad 6 tys. zł, w 2017 było to 23 tys. zł na minusie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Więcej na money.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz