Partnerzy portalu
Restauracja Belvedere przygotowała ofertę dostaw Belvedere a la Maison Dania Belvedere a la Maison zapakowane są w specjalne pudełka

Restauracja Belvedere przygotowała ofertę dostaw Belvedere a la Maison

Autor: horecatrends.pl Data: 30 listopada 2020 12:56

Restauracja Belvedere przygotowała ofertę dostaw, która pozwoli na doświadczenie smaku autorskich potraw szefów kuchni w domu.

- Decydując się na wprowadzenie usługi Belvedere à la Maison, wiedzieliśmy, że musimy opracować wyjątkowy sposób na przeniesienie doświadczenia Restauracji Belvedere do domów naszych Gości, zachowując najwyższą jakość potraw, smak i wygląd każdego z dań. Po dopracowaniu szczegółów menu, poszliśmy o krok dalej, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał. Poprosiliśmy kelnerów, aby wcielili się w rolę dostawców i już w pierwszym kontakcie z Gośćmi przenieśli choć namiastkę gościnnej atmosfery, towarzyszącej wizycie w Restauracji Belvedere - mówi Anna Bykowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Restauracji Belvedere.

Dania zapakowane są w eleganckie, nowoczesne pudełka, które na pierwszy rzut oka nie przypominają standardowej dostawy cateringu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wierzymy, że wyjątkowy serwis i starannie przygotowana oprawa wizualna może podnieść doświadczenie kulinarne, wprowadzając odpowiedni nastrój i atmosferę restauracyjną w domach naszych Gości. Przygotowując ofertę na wynos, dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda osoba składająca zamówienie, poczuła się równie wyjątkowo jak w progach Restauracji Belvedere - Anna Bykowska.

W opcji na wynos i dostawie dostępna jest sezonowa karta dań, Bellunche oraz cykliczne oferty specjalne. 

 

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz