Partnerzy portalu
Restauracja Dom Polski kolejnym lokalem, który ogłosił upadłość Kolejne restauracje ogłaszają upadłość, fot. .facebook.com/DomPolski

Restauracja Dom Polski kolejnym lokalem, który ogłosił upadłość

Autor: Business Insider Data: 27 maja 2020 11:23

W tym tygodniu stołeczna restauracja Dom Polski złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości. Jak podaje Business Insider, to nie jedyny przypadek w czasie pandemii.

- W Warszawie po wielu latach z klientami rozstała się lubiana restauracja Dom Polski, która funkcjonowała na Saskiej Kępie i w okolicach Łazienek. Po dziewięcioletniej przygodzie kulinarnej w dotychczasowym lokalu pożegnało się krakowskie Studio Qulinarne na Kazimierzu. Upadłość ogłosiły: międzynarodowa sieć Vapiano, posiadająca lokale w stolicy i we Wrocławiu oraz należący do Agory Foodio Concept, który prowadził punkty gastronomiczne pod nazwą Papa Diego i Van Dog - czytamy w artykule na Business Insider.

Jak informuje portal, na skraju bankructwa stoi natomiast znana z sieci restauracji Olimp krakowska firma rodzinna Gastromall Group, prowadząca łącznie 70 punktów gastronomicznych w galeriach handlowych i 55 kantyn pracowniczych w biurowcach w całej Polsce.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj więcej: Business Insider

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz