Partnerzy portalu
Restauracja Ha-Long dołączyła do Auchan Sosnowiec
Posiłek w restauracji Ha-Long mogą zjeść również klienci Centrum Handlowego Auchan Mikołów oraz Centrum Handlowego Auchan Żory; fot. mat. pras.

Restauracja Ha-Long dołączyła do Auchan Sosnowiec

Autor: Propertynews Data: 28 grudnia 2021 17:40

CH Auchan Sosnowiec wzbogaciło swoją ofertę gastronomiczną. 22 grudnia do grona najemców obiektu dołączyła restauracja Ha-Long serwująca dania kuchni azjatyckiej.

Ha-Long: Menu

W menu restauracji Ha-Long klienci znajdą bogaty wybór dań mięsnych i wegetariańskich, w tym przekąski, zupy oraz zestawy, a także potrawy sprzedawane na wagę. Dania można zjeść przy stoliku lub zamówić na wynos i cieszyć się posiłkiem w domu. Restauracja Ha-Long działa w godzinach pracy galerii handlowej.

- Zależy nam na tym, żeby klienci znaleźli u nas nie tylko bogatą ofertę handlową i usługową, ale także mogli w trakcie zakupów zjeść smaczny posiłek i odpocząć. Dlatego cieszę się, że grono lokali w naszej strefie restauracyjnej powiększyło się o nowego najemcę – mówi Aleksandra Złotek, property manager w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ha-Long: Lokalizacje

Restauracja Ha-Long w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec jest trzecią lokalizacją sieci w portfolio obiektów zarządzanych i komercjalizowanych przez Nhood Polska.

Posiłek w restauracji Ha-Long mogą zjeść również klienci Centrum Handlowego Auchan Mikołów oraz Centrum Handlowego Auchan Żory.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz