Partnerzy portalu
Restauracja Kuby Wojewódzkiego. Jakie menu i ceny? Lokal Niewinni czarodzieje 3.0 to kolejny z gastronomicznych biznesów celebryty/ Fot. Wojciech Kurczewski za https://kuba.tvn.pl/

Restauracja Kuby Wojewódzkiego. Jakie menu i ceny?

Autor: dziennikzachodni.pl Data: 02 listopada 2021 08:48

Znany dziennikarz i satyryk Kuba Wojewódzki otworzył niedawno swoją restaurację w Gdyni Niewinni czarodzieje 3.0. Co znajduje się w menu i jaka jest cena dań?

Lokal Niewinni czarodzieje 3.0 to kolejny z gastronomicznych biznesów celebryty, który dwa lata wcześniej wraz z Józefem Krawczykiem założył restaurację, jednak niedawno zdecydował się na sprzedanie udziałów wspólnikowi. 

Wojewódzki postawił na założenie nowej, autorskiej sieci lokali. Pierwszym z nich jest działająca od wakacji w Gdyni restauracja Niewinni Czarodzieje 3.0, zaś kolejne mają powstać w Warszawie i Krakowie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Restauracja Niewinni Czarodzieje 3.0 Wojewódzkiego - jakie ceny

W menu inspirowanym różnymi zakątkami świata można znaleźć zarówno dania mięsne, jak i wegetariańskie.

Ile wydamy za posiłek w ekskluzywnym miejscu? Najtańsze z dań głównych - sałata z kozim serem -  kosztuje 33 zł, a np. kaczka z pszennymi wrapami i 47 zł. Jeśli chodzi o przystawki, frytki z szarpaną wołowiną są w cenie 29 zł, tatar wołowy kosztuje 32 zł, a krewetki z chilli 37 zł. Są także desery, a dla miłośników mocniejszych trunków przygotowano ofertę barową w której znajdują się m.in. autorskie koktajle.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz