Partnerzy portalu
Restauracja Lewandowskiego. Zobacz galerię zdjęć
Odwiedziliśmy restaurację Lewandowskiego / fot. materiały prasowe

Restauracja Lewandowskiego. Zobacz galerię zdjęć

Autor: horecatrends.pl Data: 07 października 2021 15:49 | Aktualizacja: 08 października 2021 09:42

Koncept restauracyjny Nine's, którego współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, od poniedziałku 4. października przyjmuje gości. Wczoraj odwiedziliśmy lokal z naszą kamerą.

W poniedziałek wieczorem został otwarty sports bar Nine's, w którym można było spotkać tego dnia samego Roberta Lewandowskiego. Z kolei od wtorku, 5 października, była czynna restauracja Nine's. W środę odwiedziliśmy lokal "Lewego" z naszą kamerą. Piłkarza niestety nie było, ponieważ miał w tym czasie trening z piłkarską kadrą Polski na Legii.

Narty Kamila Stocha oraz złote medale polskich siatkarzy wśród pamiątek, które zdobią ściany Nine's

Nine's tego dnia dzielnie reprezentował Jacek Trybuchowski, jeden z trzech wspólników obok wspomnianego Lewandowskiego i Jerzego Krzanowskiego. Trybuchowski oprowadził nas po 4. poziomach lokalu oraz opowiedział o samym koncepcie. Poziom -1 to wspomniany sports bar z ponad 20. ekranami, parter i pierwsze piętro to restauracja. Na ostatnim poziomie znajduje się przestrzeń eventowa z trybunami, na wprost których umieszczony został kilkudziesięciu calowy ekran.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ściany na wszystkich piętrach zdobią pamiątki związane ze sportem jak np. narty Kamila Stocha, złote medale siatkarzy oraz historyczne buty i koszulki Roberta Lewandowskiego, w których m.in. bił kolejne rekordy w Bundeslidze i strzelał gole Realowi Madryt. 

Z kolei Tadeusz Muller, odpowiedzialny za strefę jedzeniową, opowiedział nam o tym, jak powstawało menu w restauracji oraz co finalnie znalazło się na talerzach.

Nasza relacja z Nine's i rozmowy z twórcami konceptu wkrótce pojawią się na horecatrends.pl.

Zobacz również: Browary Warszawskie przedstawiają nowe koncepty gastro. M.in. Nine’s "Lewego

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz