Partnerzy portalu
Restauracja ''Łyżka & Widelec'' po 5 latach zamknęła. Na koniec zrobiła cykl imprez pożegnalnych - Wszystko co dobre kiedyś się kończy i w taki właśnie sposób chcielibyśmy poinformować, że Łyżka & Widelec żegna się z Wami - napisali właściciele. Fot. Łyżka i Widelec/Facebook

Restauracja ''Łyżka & Widelec'' po 5 latach zamknęła. Na koniec zrobiła cykl imprez pożegnalnych

Autor: KG/horecatrends Data: 26 października 2022 10:45

Restauracja z muzyką na żywo ''Łyżka & Widelec'' z Radomia po 5 latach działalności rozstała się ze swoimi gośćmi. Na koniec przygotowała cykl imprez pożegnalnych.

''Wszystko co dobre kiedyś się kończy i w taki właśnie sposób chcielibyśmy poinformować, że Łyżka & Widelec żegna się z Wami. Dziękujemy za intensywne 5 lat, które były dla Nas niebywałą przygodą. Poznaliśmy wiele wspaniałych ludzi, a jeszcze więcej ich u siebie gościliśmy. Chcielibyśmy pożegnać się z Wami z przytupem, dlatego zorganizowaliśmy cykl imprez pożegnalnych'' - napisali właściciele Łyżka i Widelec w Radomiu. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Znana i lubiana restauracja w centrum Radiomia serwowała pizzę, makarony i burgery. Miała też w menu dania główne, a wśród nich m.in. Pieczone żeberka w sosie BBQ czy Schab z kością Stanisława Wierzbickiego. 

Jak podaje serwis Radom Naszemiasto, właściciele udzielili komentarza na temat powodów zamknięcia lokalu. W pożegnalnym wydarzeniu na social mediach napisali jednak: ''(...) to jeszcze NIE koniec, ale początek NOWEGO, dlatego pamiętajcie o Nas!''. 

Czy będzie fala zamknięć lokali?

Horecatrends.pl spytał Roberta Sowę, czy będą czekać nas zamknięcia kolejnych lokali?

- Już widzimy po sezonie, że niektóre biznesy zamykają się i będziemy otwierać je w maju, bo nie będzie nas stać na to, żeby ogrzewać pustą restaurację i żeby świeciło się w niej światło. Niestety mamy wiele niewiadomych, które się pojawiają. Myśleliśmy, że pandemia to będzie coś najgorszego, co nas spotkało, a teraz możemy nie mieć pandemii, a będą tak wysokie koszty, że restauracje będą się zamykać, bo nie będą w stanie się utrzymać - powiedział nam Robert Sowa, szef kuchni i właściciel restauracji N31.

I dodał: - Szkoda, że tak się dzieje, bo liczyłem, że będą ze dwa, trzy lata spokoju, żeby pozamykać wszystkie tematy związane z pandemią.

Czytaj więcej Robert Sowa: Restauracje będą się zamykać (WYWIAD)

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz