Partnerzy portalu
Restauracja Nova Wola w hotelu Crowne Plaza otwarta dla gości Nova Wola to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. / fot. materiały prasowe

Restauracja Nova Wola w hotelu Crowne Plaza otwarta dla gości

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 18 listopada 2021 10:49

Nova Wola to nowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. Restauracja umiejscowiła się na pierwszym piętrze hotelu Crowne Plaza Warsaw-The Hub przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Nova Wola to restauracja z polską kuchnią, bazująca na najwyższej jakości składnikach pochodzących od lokalnych dostawców. Menu oparte na organicznych i świeżych surowcach oraz warzywach z ekologicznych upraw będzie się zmieniać wraz z porami roku. Za menu odpowiada Paweł Suchenek, czyli szef kuchni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, zdobywanym w luksusowych hotelach na całym świecie.

– Inspiruje mnie prostota i autentyczność. Uwielbiam proste połączenia i wysokiej jakości produkty regionalne, które są ręcznie robione. A jest ich bardzo dużo, od lokalnych wędlin po rzemieślnicze sery z różnych regionów kraju. Lubię, gdy danie mówi samo za siebie, a gość nie musi się zbytnio zastanawiać nad tym, co właśnie dostał na talerzu – mówi Paweł Suchenek.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Polska kuchnia na warszawskiej Woli

Jednym z głównych celów przy opracowywaniu menu Nowej Woli była dbałość o środowisko i wsparcie lokalnych producentów. Nie przypadkiem do przygotowania posiłków używane są wyłącznie produkty ekologiczne.

– Kuchnia w Novej Woli będzie przede wszystkim polska. Ludzie będący w podróży po świecie i korzystający z usług hoteli, często chcą spróbować czegoś lokalnego. Poznać kulturę innych, w tym kulturę kulinarną. Dania będą z dobrej jakości, ekologicznych składników. Nie zamierzam oferować skomplikowanej historii o tym, co jest na talerzu. Potrawy mają być „komfortowe”, aby każdy kto odwiedzi restaurację, czuł się w niej dobrze. I wychodził od nas po prostu szczęśliwy, że zjadł coś smacznego w fajnym miejscu. Jeżeli czegoś u nas spróbuje i pomyśli przy tym o dzieciństwie, o domu rodzinnym, to jeszcze bardziej spotęguje to pozytywne doświadczenie w naszej restauracji – dodaje Paweł Suchenek.

Restauracja mieści się na pierwszym piętrze hotelu Crowne Plaza i jest otwarta w godz. 18:00 – 22:30.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz