Partnerzy portalu
Restauracja Olimp dołącza do Libero Katowice
Restauracja Olimp dołącza do Libero Katowice; fot. mat. pras.

Restauracja Olimp dołącza do Libero Katowice

Autor: AW Data: 07 września 2022 15:01 | Aktualizacja: 07 września 2022 15:50

Libero Katowice poszerza ofertę gastronomiczną. Do grona najemców dołączyła Restauracja Olimp serwująca posiłki na wagę.

Libero Katowice poszerza ofertę kulinarną

Libero Katowice rozbudowuje swoją ofertę kulinarną. W drugiej połowie sierpnia w galerii uruchomiona została restauracja Olimp. Nowy lokal o powierzchni 226 m2 zaaranżowany został według nowej koncepcji wizualnej tej sieci restauracji - z kompleksowo wyposażoną kuchnią, w której dania kuchni europejskiej przygotowywane są na miejscu i wyeksponowane w formie szwedzkiego stołu.

Restauracja zlokalizowana jest na poziomie +2 w strefie food court Libero połączonej ze strefą rozrywki, relaksu i kinem.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Coraz bogatsze portfolio kulinarne Libero pozwala oferować naszym klientom nie tylko różnorodny wybór dań i przekąsek, ale także zapewnia dostęp do ciekawych konceptów restauracyjnych. Z satysfakcją rozpoczynamy współpracę z największą i najszybciej rozwijającą się siecią restauracji fast casual dining w Polsce, jaką jest marką Olimp. To kolejna, znana marka gastronomiczna, która dołączyła do Libero w ostatnim czasie. Z początkiem wakacji otwarta została restauracja Zdrowa Krowa  – mówi Michał Banasik, Senior Leasing Manager Echo Investment S.A.

Nowy lokal został zaprojektowany zgodnie z aktualną koncepcją aranżacyjną marki – wykorzystano naturalne drewno oraz zastosowano neutralne barwy zieleni, bieli i szarości. Komunikacja marketingowa jest zdigitalizowana i wyeksponowana na ekranach.

Sieć restauracji Olimp oparta jest na systemie ujednoliconej ceny za 100 g jedzenia i samoobsługowej formie sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz