×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Restauracja w Kaliszu zamknęła się z dnia na dzień. Co z voucherami i rezerwacjami?
Corno Izba w Kaliszu była restauracją ''kuchni polskiej z delikatnym akcentem Podhala''. Fot. Corno Izba/Facebook

Restauracja w Kaliszu zamknęła się z dnia na dzień. Co z voucherami i rezerwacjami?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 09 stycznia 2023 11:45

Restauracja Corno Izba w Kaliszu zamknęła się niespodziewanie pod koniec grudnia 2022 r. Jeszcze pod koniec roku była mowa o rozwijaniu konceptu franczyzowego, zachęcano też do kupowania voucherów.

27 grudnia 2022 r. restauracja Corno Izba w Kaliszu została zamknięta.

Na drzwiach lokalu pojawiła się informacja, że lokal jest do wynajęcia, z internetu zniknęła strona internetowa, a funkcjonujące do tej pory numery telefonów przestały odpowiadać. Klienci restauracji zaczęli niepokoić się co z zakupionymi voucherami i zarezerwowanymi terminami na ich rodzinne uroczystości - informuje serwis naszemiasto.pl. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jeszcze w grudniu 2022 r. w Cornej Izbie organizowane były imprezy, zachęcano do zakupu voucherów w ramach świątecznych prezentów. Przyjmowano też rezerwacje i zadatki na organizację imprez okolicznościowych. Pojawiła się też informacja o możliwości prowadzenia ''własnej restauracji w sprawdzonym koncepcie franczyzowym''. 

Serwis skontaktował się z właścicielem Cornej Izby w Kaliszu, który zapewnił, że zamknięcie lokalu nagle i niespodziewanie. 

''Chcemy bardzo przeprosić wszystkie osoby poszkodowane zamknięciem naszej restauracji, a w szczególności gości, pracowników, tych, którzy zakupili vouchery, wpłacili zaliczki na przyszłe imprezy oraz te, które nie doszły do skutku. Zawsze byliśmy fair wobec wszystkich w związku z tym udostępniamy specjalny adres mailowy reklamacja@cornoizba.pl pod którym można się kontaktować'' - zadeklarował właściciel. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz