Partnerzy portalu
Restauracje w Tajlandii zostały zamknięte z dnia na dzień Jak podaje portal ttg.com.pl, restauracje w Tajlandii zostały zamknięte z dnia na dzień na 30 dni / fot. unsplash

Restauracje w Tajlandii zostały zamknięte z dnia na dzień

Autor: ttg.com.pl Data: 02 lipca 2021 13:44

Jak podaje portal ttg.com.pl, restauracje w Tajlandii zostały zamknięte z dnia na dzień na 30 dni. Ze względu na Covid-19 wprowadzono zakaz spożywania posiłków w lokalach.

Jak pisze portal, najnowsze rządowe środki walki z COVID-19, w tym zakaz spożywania posiłków w restauracjach w obszarach wysokiego ryzyka, weszły w życie w poniedziałek.

- Ograniczenia dotyczą Bangkoku, Nakhon Pathom, Nonthaburi, Samut Prakan, Samut Sakhon, Pathum Thani, Narathiwat, Songkhla, Pattani i Yala – prowincji, które zostały sklasyfikowane przez Centre for COVID-19 Situation Administration jako „strefy maksymalnej i ścisłej kontroli”, znane również jako strefy „ciemnoczerwone”. Zgodnie z zapowiedzią, ograniczenia będą obowiązywać przez 30 dni - czytamy w artykule. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolejny lockdown jeszcze bardziej pogorszy dramatyczną już sytuację gastronomii. 

- Taniwan Koonmongkon, prezes Stowarzyszenia Tajskich Restauracji powiedziała, że ​​spodziewa się utraty kilku miliardów bahtów z powodu nowego zakazu - pisze ttg.com.pl.

Czytaj więcej na: ttg.com.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz