×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Restaurant Week kooperuje z Uberem. Zobacz, jak zdobyć zniżki na przejazdy i wejściówki na festiwal
Uber nawiązuje współpracę z Restaurant Week, oferując promocje na przejazdy i festiwalowe wejściówki. / fot. materiały prasowe

Restaurant Week kooperuje z Uberem. Zobacz, jak zdobyć zniżki na przejazdy i wejściówki na festiwal

Autor: Jakub Szymanek Data: 30 marca 2023 14:37

Uber oraz Restaurant Week łączą siły. Efektem wspólnych działań są zniżki na przejazdy oraz promocje na wejściówki na festiwal.

Aby ułatwić poznanie nowych restauracji oraz zwiększyć wygodę przemieszczania się uczestników, Restaurant Week rozpoczął współpracę z Uber, dzięki której goście festiwalu otrzymają promocję na przejazdy w wersji Comfort. Są to podróże w komfortowych samochodach z najwyżej ocenianymi kierowcami, a także z możliwością dostosowania przejazdu do własnych potrzeb. 

Kod na dwa przejazdy Uber Comfort. Jak zdobyć?

Każda osoba biorąca udział w Restaurant Week otrzyma w mailu potwierdzającym zakup kod na dwa przejazdy Uber Comfort z promocją 50%.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aby skorzystać z promocji, należy w mobilnej aplikacji Uber otworzyć zakładkę Portfel, następnie na samym dole po kliknięciu „Dodaj kod promocyjny” wpisać kod. Kody aktywne są do końca trwania Restaurant Week.

-10 zł na zakup wejściówki na Restaurant Week. Jak zdobyć?

W przypadku aplikacji Uber służącej do zamawiania przejazdów użytkownicy otrzymują  zniżkę w wysokości - 10 zł  na zakup wejściówki na festiwal. Kod promocyjny dostępny będzie w mailu wysłanym do użytkowników Uber. Aby z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny podczas dokonywania zakupu wejściówki. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz