×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Restaurant Week ma nowe hasło przewodnie. To ''Food Looks Good''
Jedzmy oczami! - zachęcają organizatorzy Restaurant Week. Fot. Restaurant Week/Facebook

Restaurant Week ma nowe hasło przewodnie. To ''Food Looks Good''

Autor: KG/horecatrends Data: 13 września 2022 09:05

Restaurant Week ujawnił hasło, pod jakim odbędzie się jesienny festiwal najlepszych restauracji, który ruszy 12 października. Nowe przesłanie to ''Food Looks Good''.

''Zbliżający się Festiwal to edycja o pięknie dań, wizualnych doświadczeniach i zmyśle wzroku. Sposób podania, dobór naczyń i sztućców, tekstura i kolor - to wszystko wpływa na smak'' - poinformował Restaurant Week, wzywając ''Jedzmy oczami!''. 

Hasło jesiennego Restaurant Week..jpg

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Hasłem poprzedniej edycji brzmiało ''Food Feels Good''. Była to edycją, która podkreślała poczucie szczęścia i dobrostanu, które pochodzi z jedzenia oraz radości płynącej ze spędzania czasu z Bliskimi przy wspólnym stole. 

Kiedy jesienny Restaurant Week?

Jesienna edycja Festiwalu Najlepszych Restauracji Restaurant Week odbywać się będzie od 12 października do 13 listopada. Rezerwacje wystartują 14 września. W Festiwalu udział weźmie ponad 400 restauracji w całym kraju.

W festiwalach Restaurant Week wzięło udział już ponad milion gości. 31 lipca zakończył się Dining Week. Kolejny festiwal Restaurant Week zaplanowany jest na okres od 12 października do 13 listopada. 

W wiosennej edycji Festiwalu najlepszych restauracji Restaurant Week w plebiscycie gości tytuł Najlepszej Restauracji otrzymała restauracja Kucharze z Rzeszowa. Drugie miejsce przypadło lokalowi Bursztynowe Bistro w Warszawie, a trzecie Forum Kulinarnemu z Wrocławia. 

Czytaj też Z KUKBUK do Restaurant Club. Zadania: niestandardowe projekty i new business

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz