Partnerzy portalu
Restaurant Week w Warszawie przez całe lato

Restaurant Week w Warszawie przez całe lato

Autor: horecatrends.pl Data: 08 lipca 2021 14:54

W kilkunastu zwycięskich restauracjach Restaurant Week spróbować będzie można dań najczęściej ocenianych przez Gości Festiwalu jako doskonałe. Latem topowe warszawskie restauracje zapraszają na niepowtarzalne doświadczenia, które można już rezerwować.

Restaurant Week przedłużony

90 tysięcy Gości, prawie 350 restauracji i kilkanaście z najwyższymi ocenami w Plebiscycie Gościa. Na fali ogromnego sukcesu kampanii #IDŹ! organizatorzy postanowili przedłużyć Festiwal do 31 sierpnia. W letniej odsłonie Restaurant Week weźmie udział kilkanaście zwycięskich warszawskich restauracji, w których będzie można spróbować dań najczęściej ocenianych przez Gości Festiwalu jako doskonałe.

-        Warto odwiedzić te najlepsze restauracje, do których nie zdążyliśmy zajrzeć podczas Festiwalu - mówi Maciej Żakowski, jeden z organizatorów Restaurant Week

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Dlatego przez całe lato w kilkunastu restauracjach w stolicy potrwa pierwsza w historii dogrywka, która wyłoni ostatecznego zwycięzcę Festiwalu. Przy okazji Goście będą mieli wreszcie szansę na odwiedzenie jeszcze większej liczby najlepszych restauracji! - dodaje.

Restaurant Week: Lista restauracji

W przedłużonej, letniej edycji Restaurant Week swój udział zadeklarowały: Aruba Sophisticated Ribs Bar, Basil&Lime, Bottega Napoli, Dos Tacos, Dzień i Noc Hala Mirowska, El Botellon, Gospoda Kwiaty Polskie, Meze by Teo Vafidis and Sons, Sambal Restauracja Indonezyjska, Stolica, Syreni Śpiew Konser i Winestone Warszawa Centrum.

W wakacyjnej edycji za pośrednictwem aplikacji app.rclb.pl i strony RestaurantWeek.pl Goście rezerwować będą zestaw składający się z przystawki, dania głównego i deseru w specjalnej, jeszcze niższej cenie 55 zł. Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w restauracji podczas letniego Restaurant Week jest przewidziana na 90 minut. Festiwal pozostaje wierny filozofii #SzanujJedzenie. Dzięki wcześniejszemu wyborowi menu przy dokonywaniu rezerwacji online, marnowana żywność w restauracjach ograniczona jest do minimum.

Festiwal potrwa do 31 sierpnia 2021 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz