×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
RestaurantClub partnerem Bocuse d'Or Poland
Ideą konkursu Bocuse d'Or jest zebranie 24 najbardziej uzdolnionych młodych szefów kuchni z całego świata/ fot. Bocuse d'Or Poland/ Facebook

RestaurantClub partnerem Bocuse d'Or Poland

Autor: horecatrends.pl Data: 20 września 2021 13:51 | Aktualizacja: 20 września 2021 14:11

Najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny świata zyskał w Polsce nowego partnera - RestaurantClub. Finał na przełomie października i listopada 2021 wyłoni kucharza, który będzie reprezentował nasz kraj podczas europejskiej selekcji wiosną 2022 roku.

RestaurantClub będzie wspierać polską edycję Bocuse d'Or w zakresie promocji konkursu do szerokiej publiczności oraz ponad 2000 restauracji biorących udział w organizowanych przez RestaurantClub wydarzeniach.

RestaurantClub to platforma do odkrywania doświadczeń kulinarnych - organizator takich wydarzeń jak Restaurant Week (trwa na RestaurantWeek.pl), World Class Cocktail Festival, Fine Dining Week czy Neo(n)Bistro (wraz z Nocnym Marketem).

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

RestaurantClub partnerem Bocuse d'Or Poland

Ideą konkursu Bocuse d'Or jest zebranie 24 młodych szefów kuchni z całego świata, spośród najbardziej obiecujących talentów ich pokolenia i przygotowanie przez nich najlepszych potraw w ciągu 5 godzin i 35 minut, przed publicznością. 

O rozstrzygnięciu Wielkiego Finału decyduje jury złożone z najwybitniejszych szefów kuchni na świecie. 

Finał na przełomie października i listopada 2021 wyłoni zwycięzcę, który będzie reprezentował Polskę podczas europejskiej selekcji na wiosnę 2022 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz