Partnerzy portalu
Restauratorzy: rząd potraktował nas tak, jakby już nas nie było Adam Niedzielski, minister zdrowia / fot. PTWP

Restauratorzy: rząd potraktował nas tak, jakby już nas nie było

- Minister Niedzielski potraktował nas tak, jakby już nas nie było - komentują w rozmowie z Money.pl środową konferencję prasową zrozpaczeni restauratorzy.

Autor: Money.pl Data: 16 kwietnia 2021 13:20

Jak informuje portal Money.pl, restauratorzy mają za złe ministrowi zdrowia, że podczas ostatniej konferencji nie odniósł się ani słowem na temat gastronomii. 

- Restauratorzy, którzy przysłuchiwali się konferencji prasowej, brak wzmianki o ich branży odebrali jako dosłowny policzek. - Pan minister potraktował nas tak, jakby już nas nie było. Nie wspomniał o nas ani słowem. Jesteśmy traktowani przez ten rząd jak powietrze - mówi załamany Marcin Ochryniak, właściciel restauracji "Stajnia" z Piły - czytamy w artykule na Money.pl.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ochryniak przyznaje, że jest na skraju załamania. Od trzynastu miesięcy nie może normalnie prowadzić biznesu. Żyje w nieustannym strachu i niepewności. By ratować swoją restaurację i utrzymać ośmioro pracowników, wydał już wszystkie prywatne oszczędności, a i tak komornik zajął mu konta i ściąga praktycznie wszystko, co na rachunki wpłynie - pisze Money.pl.

Czytaj więcej na Money.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz