×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Robert Lewandowski otworzył restaurację w Browarach Warszawskich
NINE's Restaurant & Sports Bar, czyli lokal, którego współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, rozpocznie swoją działalność 4 października. / fot. facebook.com/ninesrestaurantsportsbar

Robert Lewandowski otworzył restaurację w Browarach Warszawskich

Autor: horecatrends.pl Data: 30 września 2021 11:30 | Aktualizacja: 04 października 2021 10:52

NINE's Restaurant & Sports Bar, czyli lokal, którego współwłaścicielem jest Robert Lewandowski, wystartowała 4 października.

  • Nine’s Restaurant & Sports Bar - powstanie w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, na terenie Browarów Warszawskich.

  • Wspólnikami Lewego przy restauracyjnej inwestycji są: Jerzy Krzanowski, współwłaściciel firmy Nowy Styl oraz Jacek Trybuchowski, menedżer z branży gastronomicznej.

    Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

  • Za menu w restauracji Lewandowskiego odpowiedzialny jest Tadeusz Muller.

     

Informacje o otwarciu lokalu piłkarza pojawiły się na oficjalnych profilach NINE's w mediach społecznościowych. W poniedziałek 4 października od godz. 17:00 będzie czynny SportsBar, a od wtorku 5.10 od godz. 12:00 restauracja.

Przypomnijmy, że Nine’s Restaurant powstanie w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, na terenie Browarów Warszawskich. 

Robert Lewandowski otwiera restaurację w Browarach Warszawskich

Menu przygotowuje Tadeusz Muller, będzie dominować kuchnia amerykańska z elementami/twistem kuchni azjatyckiej i europejskiej. W karcie znajdą sie także niespodzianki odpowiadające dzisiejszym trendom.

- Moja rola będzie polegać na tym, że muszę wymyślić rodowód tej kuchniMyślę, że możemy określić rodzaj kuchni jako amerykańska restauracja – sport bar – z takim sznytem śródziemnomorskim, czyli Nowy Jork i kraje śródziemnomorskie – mówi Tadeusz Muller, właściciel firmy Make Me Food i współwłaściciel sieci Orzo. 

Restauracja jest w budynku starej warzelni, więc też rola piwa będzie mieć znaczenie. Miejsce jest duże, ma sporo kondygnacji. Będzie patio i ogród, więc będzie tam można spędzić cały dzień, pracować, przychodzić z rodziną na lunch, oglądać mecze i spotykać swojego idola, którym jest Robert Lewandowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz