Partnerzy portalu
Robert Lewandowski szuka szefa kuchni. Wkrótce rusza jego restauracja Lokal Roberta Lewandowskiego ruszy w Browarach Warszawskich latem 2021. Na razie trwa rekrutacja na stanowisko szefa kuchni/fot. shutterstock

Robert Lewandowski szuka szefa kuchni. Wkrótce rusza jego restauracja

Autor: www.horecatrends.pl Data: 18 maja 2021 10:38

Robert Lewandowski najpewniej latem otworzy swój lokal - sports bar z krwi i kości. Na razie trwa rekrutacja na stanowisko szefa kuchni.

  • Lokal "Lewego" - Nine’s Restaurant powstanie w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, na terenie Browarów Warszawskich.
  • Wspólnikami piłkarza jest Jerzy Krzanowski, współwłaściciel firmy Nowy Styl oraz Jacek Trybuchowski.
  • Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Szefa Kuchni.

- Jeżeli jesteś osobą, która umie grać w drużynie, jesteś fanem sportu i masz doświadczenie w pracy jako Szef Kuchni. Dołącz do zespołu restauracji Roberta Lewandowskiego w Warzelni Browarów Warszawskich - brzmi ogłoszenie o pracę.

Lewy szuka pracowników do swojej restauracji

- Oczekujemy od Ciebie pasji, energii i otwartości lidera, który potrafi w każdej sytuacji „pociągnąć" za sobą swoją drużynę, ale również zachwycić swym profesjonalnym kunsztem Gości naszej restauracji. Jeżeli planowanie dostaw i realizacja zamówień są dla Ciebie tak oczywiste jak wykonanie rzutu karnego, kontrola kosztów i inwentaryzacja to dla Ciebie jak żonglerka piłką, utrzymanie standardu czystości i bezpieczeństwa żywności to efekt codziennego treningu, szkolenie i zarządzanie personelem liniowym jest dla Ciebie oczywistym elementem budowania pozycji lidera w drużynie a wprowadzanie nowych dań w menu to dla Ciebie element taktyki gry – SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE! - czytamy w ogłoszeniu o pracę.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Jeżeli posiadasz dar angażowania się w realizację celu określonego przez założenia strategiczne, posiadasz talent zorganizowania „gry" swojego zespołu, a jednocześnie wiesz jak ważna jest atmosfera w drużynie – CZEKAMY NA CIEBIE! Wiemy jak ważne jest motywowanie całego zespołu i poszczególnych graczy z osobna. Dlatego naszą rolą jest motywować Ciebie do gry na najwyższym poziomie progresywnym wynagrodzeniem. Oferujemy Ci również nowoczesne pole i narzędzia do gry na światowym poziomie, A także damy Ci możliwość rozwoju i awansu w drużynie - czytamy w ogłoszeniu.

Syn Magdy Gessler odpowiada za menu w restauracji Lewandowskiego

Tadeusz Muller tworzy koncepcję restauracji Roberta Lewandowskiego.

- Moja rola będzie polegać na tym, że muszę wymyślić rodowód tej kuchni. Myślę, że możemy określić rodzaj kuchni jako amerykańska restauracja – sport bar – z takim sznytem śródziemnomorskim, czyli Nowy Jork i kraje śródziemnomorskie – powiedział o swoim angażu w powstającą w Warszawie restaurację Roberta Lewandowskiego Tadeusz Muller, właściciel firmy Make Me Food i współwłaściciel sieci Orzo. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz