×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Robert Makłowicz inwestuje w biznes rodzinny
Do UOKiK wpłynął wniosek w sprawie utworzenia spółki Makłowicz i Synowie. / fot. PAP/Darek Delmanowicz

Robert Makłowicz inwestuje w biznes rodzinny

Autor: PAP Data: 16 grudnia 2022 16:05

Pamapol i Propinquus złożyły wspólnie wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w sprawie utworzenia spółki Makłowicz i Synowie - poinformował UOKIK w komunikacie.

Robert Makłowicz we wspólnym porjekcie z firmami Pamapol i Propinquus. Na czym będzie polegać współpraca?

We wniosku podano, nowa spółka ma importować i dystrybuować, a w przyszłości także produkować: konserwy mięsne, dania gotowe, zupy (z wyłączeniem zup instant), smarowidła (pasztety i smalce, pasty warzywne, hummusy), sosy (bez sosów instant), makarony, warzywa konserwowe, oliwy oraz kanapki.

Pamapol jest spółką dominującą w grupie, która prowadzi działalność w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego. Oferta Grupy Pamapol obejmuje produkty z kategorii dań gotowych, konserw mięsnych, pasztetów, zup gotowych oraz warzyw konserwowych, sprzedawanych zarówno w kanale tradycyjnym za pośrednictwem hurtowni, jak i w dużych sieciach handlowych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Propinquus jest spółką rodzinną, której wspólnikami są członkowie rodziny Makłowicz. Działalność Propinquus ogranicza się do zarzadzania prawami do wizerunku Roberta Makłowicza, dziennikarza, krytyka kulinarnego, pisarza i twórcy wideoblogu o tematyce historyczno-kulinarnej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz