×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Robert Makłowicz zaprasza na niedzielne brunche w Hotelu Bristol
W lutym i marcu w Hotelu Bristol odbędą się Historyczne Brunche z Robertem Makłowiczem / Fot. materiały prasowe

Robert Makłowicz zaprasza na niedzielne brunche w Hotelu Bristol

Autor: KG/horecatrends Data: 14 lutego 2022 11:05 | Aktualizacja: 18 lutego 2022 15:37

Współgospodarzem dwóch specjalnych historycznych brunchy w Hotelu Bristol w Warszawie będzie Robert Makłowicz, historyk i dziennikarz kulinarny. Niedzielne brunche z Makłowiczem odbędą się 27 lutego i 27 marca.

Hotel Bristol w Warszawie celebruje swoje 120-lecie. Dwa niedzielne brunche z Robertem Makłowiczem będą kulinarną podróżą w czasie przez smaki dawnej i współczesnej Warszawy.  Makłowicz będzie gościem specjalnym dwóch spotkań (27 lutego i 27 marca). Podczas spotkań kucharz opowie o historycznej tradycji kulinarnej Warszawy.

Historyczny brunch w Hotelu Bristol

Ucztę przygotuje szef kuchni Hotelu Bristol Michał Tkaczyk. Będzie inspirowana oryginalnymi menu z lat 20-tych ubiegłego wieku, daniami z okresu PRL, aż po współczesne fuzje smaków.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Turban rakowy na sałatce warzywnej z jajkami przepiórczymi, szczupak faszerowany, supreme z pulardy z sosem rakowym, czy łącząca wszystkie epoki kaczka pieczona z jabłkami to tylko kilka propozycji, którymi będzie można się delektować podczas niedzielnych brunchy w Bristolu.

W układaniu menu uczty pomogły receptury ze słynnej książki autorstwa Lucyny Ćwierczakiewiczowej, która przez dziesięciolecia była obowiązkową lekturą każdej pani domu. 

- Legendarna Sala Malinowa Hotelu Bristol - to w niej właśnie za czasów premierostwa Ignacego Jana Paderewskiego spotykała się Rada Ministrów, a posiedzenia przerywano, by ministrowie mogli na miejscu zjeść nienajgorszy rzecz jasna posiłek. Zatem i my spotkajmy się na Historycznych Brunchach w Hotelu Bristol - zaprasza na wydarzenia Robert Makłowicz. 

Wstęp na Historyczne Brunche z Robertem Makłowiczem kosztuje 295 i 360 zł. Oba to pakiety zapewniające dostęp do bufetu z napojami bezakoholowym i alkoholami - w drugim przypadku do alkoholi ekskluzywnych (szampan Moët & Chandon, koktajle na bazie alkoholi Belvedere, Hennessy i Glenmorangie). 

Legendarne niedzielne brunche z muzyką na żywo i kącikiem zabaw dla dzieci odbywać się będą w każdą niedzielę w godzinach 13:00 – 17:00.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz