Partnerzy portalu
Ruszyła druga restauracja MAX Premium Burgers w Poznaniu Ruszyła druga restauracja MAX Premium Burgers w Poznaniu; fot. mat. pras.

Ruszyła druga restauracja MAX Premium Burgers w Poznaniu

Autor: Anna Wrona Data: 22 czerwca 2022 09:10

MAX Premium Burgers otworzył drugi lokal w Poznaniu, a tym samym – siedemnasty w Polsce. Oficjalne otwarcie odbyło się 15 czerwca o godzinie 10:00.

MAX Premium Burgers w Poznaniu

Nowy poznański MAX jest zlokalizowany przy ul. Głogowskiej 236. Wnętrze charakteryzuje wyważony, skandynawski styl – typowy dla tej sieci restauracji. Stonowany klimat sali urozmaica ciepłe oświetlenie, które nadaje wnętrzu przytulnego charakteru. W sali konsumpcyjnej o powierzchni 136 m2 znajduje się 70 miejsc siedzących. Ogródek oferuje 58 kolejnych.

– Cieszę się, że otwieramy naszą drugą restaurację w Poznaniu i siedemnastą w Polsce. Zbliża się nasze pięciolecie obecności w tym kraju. Od samego początku czujemy się tu mile widziani. Gościom smakują nasze burgery – zarówno mięsne, jak i te z zielonego menu. Rozwijamy się, a naszych restauracji stale przybywa – mówi CEO MAX Richard Bergfors. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W lokalu znajdują się zarówno kasy tradycyjne, jak samoobsługowe (restauracja dysponuje aż pięcioma tego typu kasami). Goście zmotoryzowani mogą zamawiać i odbierać posiłki bezpośrednio do samochodu albo skorzystać z jednego z 28 miejsc parkingowych i zjeść wewnątrz restauracji. 

Obecnie sieć zatrudnia ok. 6000 pracowników w ponad 170 restauracjach na terenie Szwecji, Polski, Norwegii i Danii. Pierwsza restauracja MAX Premium Burgers w Polsce ruszyła we wrześniu 2017 r. Dziś polska sieć liczy 17 lokali w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku i na Śląsku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz