Partnerzy portalu
S1mple otworzył restaurację  Ninja Sushi w Warszawie S1mple otworzył restaurację Ninja Sushi w Warszawie; fot. Ninja Family

S1mple otworzył restaurację Ninja Sushi w Warszawie

Autor: AW Data: 26 października 2022 14:46

Esportowiec, Oleksandr "s1mple" Kostyliew, były mistrz świata i prawdopodobnie najlepszy zawodnik w historii Counter-Strke: Global Offensive, otworzył restaurację Ninja Sushi w Warszawie.

Ninja Sushi: Sieć sushi z Ukrainy

Jak możemy przeczytać na facebookowym profilu Ninja Sushi, lokale otwarte są w Kijowie, Odessie, Charkowie, Lwowie, Dnieprze, a teraz też w Warszawie.

"Cześć, Warszawo! Jesteśmy Ninja. Najpopularniejsza dostawa rolek premium z Kijowa." – napisał w ogłoszeniu o otwarciu warszawskiego punktu ekipa Ninja Sushi. "Naszym marzeniem jest pokazać światu, co to jest topowy produkt ukraiński. Jesteśmy dumni z naszych rolek i chcemy, abyś wkrótce i ty ich spróbował. W końcu dla przyjaciół tylko to, co najlepsze.".

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kim jest s1mple?

Oleksandr "s1mple" Kostyliew jest zawodnikiem Counter-Strike'a i  aktywnym zawodnikiem w ukraińskim Natus Vincere. Jak podaje sport.pl, Kostyliev to marka sama w sobie. Niezwykle rozpoznawalny gracz, który słynie zarówno z umiejętności strzelania headshotów, jak i bycia osobowością w mediach społecznościowych. Z samych pól nagród Ukrainiec dotychczas wygrał blisko 1 milion 700 tys. dolarów. Jego ostatni duży sukces nastąpił w czerwcu bieżącego roku, gdy wynikiem 2-0 Na’Vi wygrało wiosenne finały BLAST Premier.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz