×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Salad Story nowym najemcą w Warsaw Distribution Center
Warsaw Distribution Center to park dystrybucyjny składający się z pięciu budynków magazynowo-biurowych. Fot. Materiały prasowe

Salad Story nowym najemcą w Warsaw Distribution Center

Autor: Katarzyna Gubała Data: 06 marca 2023 11:55

Salad Story został nowym najemca Warsaw Distribution Center. W obiekcie firma będzie zajmować 1070 m kw. powierzchni magazynowo-biurowej.

Salad Story w branży gastronomicznej działa od 2007 r. To właśnie wówczas w warszawskich Złotych Tarasach otwarta została pierwsza restauracja pod tym szyldem. Aktualnie w menu sieci Salad Story znajdują się m.in. sałatki, wegańskie burgery, ciepłe dania na bazie kaszy, wrapy i zupy.

- Firma Salad Story była zainteresowana kompleksowym wsparciem w poszukiwaniu powierzchni magazynowo-biurowej oraz negocjacji warunków najmu. Na decyzji o wyborze Warsaw Distribution Center zaważyła zarówno lokalizacja, jak i wielkość modułu, dzięki czemu nasz klient zyskał optymalną przestrzeń do dalszego rozwoju - podaje Agnieszka Marczak, Starszy Doradca w Newmark Polska w komunikacie prasowym.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łukasz Jędral, kierownik ds. zakupów i logistyki w Salad Story S.A. informuje, że decyzja o utworzeniu Magazynu Centralnego została podjęta w pierwszym kwartale 2022 r.

- Zadanie wyszukania odpowiedniej lokalizacji zostało zlecone firmie Newmark Polska. Z przedstawionych obiektów naszą uwagę zwróciła hala znajdująca się na terenie Warsaw Distribution Center. Bardzo dobra lokalizacja, optymalna wielkość hali to kluczowe elementy, które stały za decyzją o rozpoczęciu rozmów i finalnym podpisaniu umowy - mówi Łukasz Jędral.

Dodaje, że korzystne warunki najmu wynegocjowane oraz dobry kontakt z zarządcą obiektu skłonił Salad Story do przeniesienia do WDC również Kuchni Centralnej.

- Dzięki tym nowym powierzchniom rozwiniemy możliwości świadczenia usług magazynowych, logistycznych i produkcyjnych naszym odbiorcom - podsumowuje.

Warsaw Distribution Center to park dystrybucyjny składający się z pięciu budynków magazynowo-biurowych o łącznej powierzchni 35 000 mkw., zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Włochy. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz