×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Schody Browarów Warszawskich wyglądają teraz tak
Grafika Jana Kallwejta prowadzi na Plac przy Leżakowni. Podkreśla kontrast między atrakcjami dziennymi i wieczornymi w Browarach Warszawskich. Fot. Materiały prasowe

Schody Browarów Warszawskich wyglądają teraz tak

Autor: KG/horecatrends Data: 30 marca 2022 08:30

To już trzecia odsłona słynnych schodów w Browarach Warszawskich. Za najnowszy projekt odpowiada Jan Kallwejt, który przedstawił wiosenny charakter Browarów Warszawskich.

50 metrów schodów na kreacje artystyczne

Jako pierwszy wyzwanie podjął Dawid Ryski, który twórczo oddał charakter nowego miejsca w samym sercu warszawskiej Woli. W niesztampowy sposób pokazał wielość możliwości i atrakcji, które czekają na wszystkich gości. To właśnie jego grafika sprawiła, że media społecznościowe aż wrzały od relacji i zdjęć na tle kolorowych schodów. Kolejne artystyczne wyzwanie podjął ilustrator - Michał Loba, który w charakterystycznym dla siebie klimacie uchwycił w projekcie wszystko, co czeka na gości w browarowych progach - przypominają Browary Warszawskie w komunikacie prasowym.

Od świtu do nocy, czyli Browary Warszawskie okiem Jana Kallwejta

Jan Kallwejt, to kolejny utalentowany ilustrator, który podjął się stworzenia wiosennej odsłony Browarów Warszawskich. Jan, to uznany i doświadczony polski artysta, specjalizujący się w ilustracjach i projektowaniu graficznym. Jego dzieła pojawiały się w wielu tytułach prasowych, kampaniach reklamowych i projektach na całym świecie. Jego ilustracje są pełne szczegółów, urozmaicone dawką abstrakcji i humoru. Bazują na prostej, ikonicznej formie. Część z nich nawiązuje do świata sportu. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt, który Kallwejt stworzył dla Browarów Warszawskich pokazuje przede wszystkim demokratyczny charakter miejsca oraz możliwość wyboru zarówno jeśli chodzi o restauracje, jak i towarzyszące atrakcje dostępne dla Gości od świtu do nocy. Grafika Kallwejta prowadzi na Plac przy Leżakowni, przykuwając przy tym wzrok i napełniając odwiedzających pozytywną energią. W swoim projekcie schodów podkreślił kontrast między atrakcjami dziennymi i wieczornymi.

Na co do Browarów Warszawskich

W Browarach Warszawskich można odwiedzić takie miejsca jak: Munja Browary Warszawskie, Baila Show & Dining, Olivos Cafe & Restaurant, Mykonos, Gastronomja, Browar Warszawski, Pizza Lecentano, Food Hall Browary, Japonka, piekarnia Bakery, dobro&dobrocafe, Azjatka Delikatesy, Piccola Italia, Crazy Butcher, Japonki Browary Warszawskie, DESEO, Sobremesa Tapas Bar, Etno Cafe czy Vita Cafe, NINE’s Restaurant & Sports Bar Sports Bar, Bombaj Masala, Le Paradox, Port Royal oraz Sassy Warszawa.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz