Partnerzy portalu
Schody Browarów Warszawskich wyglądają teraz tak Grafika Jana Kallwejta prowadzi na Plac przy Leżakowni. Podkreśla kontrast między atrakcjami dziennymi i wieczornymi w Browarach Warszawskich. Fot. Materiały prasowe

Schody Browarów Warszawskich wyglądają teraz tak

To już trzecia odsłona słynnych schodów w Browarach Warszawskich. Za najnowszy projekt odpowiada Jan Kallwejt, który przedstawił wiosenny charakter Browarów Warszawskich.

Autor: KG/horecatrends Data: 30 marca 2022 08:30

50 metrów schodów na kreacje artystyczne

Jako pierwszy wyzwanie podjął Dawid Ryski, który twórczo oddał charakter nowego miejsca w samym sercu warszawskiej Woli. W niesztampowy sposób pokazał wielość możliwości i atrakcji, które czekają na wszystkich gości. To właśnie jego grafika sprawiła, że media społecznościowe aż wrzały od relacji i zdjęć na tle kolorowych schodów. Kolejne artystyczne wyzwanie podjął ilustrator - Michał Loba, który w charakterystycznym dla siebie klimacie uchwycił w projekcie wszystko, co czeka na gości w browarowych progach - przypominają Browary Warszawskie w komunikacie prasowym.

Od świtu do nocy, czyli Browary Warszawskie okiem Jana Kallwejta

Jan Kallwejt, to kolejny utalentowany ilustrator, który podjął się stworzenia wiosennej odsłony Browarów Warszawskich. Jan, to uznany i doświadczony polski artysta, specjalizujący się w ilustracjach i projektowaniu graficznym. Jego dzieła pojawiały się w wielu tytułach prasowych, kampaniach reklamowych i projektach na całym świecie. Jego ilustracje są pełne szczegółów, urozmaicone dawką abstrakcji i humoru. Bazują na prostej, ikonicznej formie. Część z nich nawiązuje do świata sportu. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt, który Kallwejt stworzył dla Browarów Warszawskich pokazuje przede wszystkim demokratyczny charakter miejsca oraz możliwość wyboru zarówno jeśli chodzi o restauracje, jak i towarzyszące atrakcje dostępne dla Gości od świtu do nocy. Grafika Kallwejta prowadzi na Plac przy Leżakowni, przykuwając przy tym wzrok i napełniając odwiedzających pozytywną energią. W swoim projekcie schodów podkreślił kontrast między atrakcjami dziennymi i wieczornymi.

Na co do Browarów Warszawskich

W Browarach Warszawskich można odwiedzić takie miejsca jak: Munja Browary Warszawskie, Baila Show & Dining, Olivos Cafe & Restaurant, Mykonos, Gastronomja, Browar Warszawski, Pizza Lecentano, Food Hall Browary, Japonka, piekarnia Bakery, dobro&dobrocafe, Azjatka Delikatesy, Piccola Italia, Crazy Butcher, Japonki Browary Warszawskie, DESEO, Sobremesa Tapas Bar, Etno Cafe czy Vita Cafe, NINE’s Restaurant & Sports Bar Sports Bar, Bombaj Masala, Le Paradox, Port Royal oraz Sassy Warszawa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz