Partnerzy portalu
Schronisko Bukowina nie będzie ukarane za #otwieraMY Schronisko Bukowina nie będzie ukarana za otwarcie lokalu

Schronisko Bukowina nie będzie ukarane za #otwieraMY

Autor: horecatrends.pl/Gazeta Wyborcza Data: 19 lipca 2021 09:46

Sanepid umorzył pięć postępowań wobec restauracji Schronisko Bukowina. Lokal otworzyła się w styczniu tego roku podczas lockdownu.

"Zwycięstwo! Kolejny triumf prawa! Sanepid właśnie umorzył 5 otwartych postępowań, którymi niepokoił nas w czasie nielegalnego lockdownu. Nie musimy już się martwić zapłatą ogromnej kary w wysokości minimum 150 tysięcy złotych" - piszą szefowie restauracji w mediach społecznościowych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Finalnie wygrywa prawo, ale wygrywamy i my. Z wsparciem naszych prawników, ale przede wszystkim z Waszym wsparciem okazanym przez odwiedziny naszej restauracji, pokazaliśmy, że warto walczyć i dbać o swoje prawa, o byt naszych pracowników i ich rodzin" - tłumaczy restauracja.

Przypomnijmy, że Schronisko Smaków Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej dołączyło w styczniu do Góralskiego Veto oraz akcji #OtwieraMY. Od tej decyzji odcięła się jednak sama Magda Gessler.

- Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie . Jest to jeszcze jedna jego samowola - skomentowała powiązanie akcji #OtwieraMY ze swoją osobą.

Zob. Schronisko Smaków otwarte. Magda Gessler odcina się od akcji #OtwieraMY

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz