Partnerzy portalu
Schronisko Smaków otwarte. Magda Gessler odcina się od akcji #OtwieraMY Schronisko Smaków Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej dołączyło do Góralskiego Veto oraz akcji #OtwieraMY.

Schronisko Smaków otwarte. Magda Gessler odcina się od akcji #OtwieraMY

Autor: horecatrends.pl Data: 17 stycznia 2021 14:08

Schronisko Smaków Magdy Gessler w Bukowinie Tatrzańskiej dołączyło do Góralskiego Veto oraz akcji #OtwieraMY. Od tej decyzji odcięła się jednak sama Magda Gessler.

16 stycznia właściciel restauracji "Schronisko Smaków" w Bukowinie Tatrzańskiej sygnowanej nazwiskiem Magdy Gessler zdecydował, że otworzy lokal mimo obostrzeń. 

Otwarcie, mimo kontroli policji, udało się i restauracja podziękowała gościom. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Pokazaliśmy, że można pogodzić wszystko i działać bezpiecznie. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za stosowanie się do panujących w restauracji zasad sanitarnych. Ten sukces to w głównej mierze Wasza zasługa - napisano.

Od samej akcji stanowczo odcięła się natomiast Magda Gessler.

- Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie . Jest to jeszcze jedna jego samowola - skomentowała powiązanie akcji #OtwieraMY ze swoją osobą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz