Partnerzy portalu
Semeniuk: Patrzymy na możliwość otwierania ogródków w restauracjach Semeniuk: Patrzymy na możliwość otwierania ogródków w restauracjach / fot. PTWP

Semeniuk: Patrzymy na możliwość otwierania ogródków w restauracjach

Autor: PAP Data: 01 marca 2021 11:30

Olga Semeniuk w rozmowie z Radiem Zet odniosła się do pytania o odmrożenie gastronomii. "Patrzymy na możliwość otwierania ogródków w restauracjach, na możliwość funkcjonowania ludzi na otwartej przestrzeni. Myślę, ze to będzie ten etap. Myślę, że musimy uzbroić się w cierpliwość" - powiedziała.

Pytana o możliwość organizacji wesel i ślubów, rozmówczyni Radia Zet poinformowała, że jest "świeżo po spotkaniu z branżą weselną w ubiegłym tygodniu".

"Niestety celujemy tutaj w okres, kiedy będziemy mieli już znacząco cieplej i wtedy będziemy mogli część przedsięwzięć, eventów rodzinnych przenieść na otwartą przestrzeń" - powiedziała.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Nie chcę wyrokować czy końcówka kwietnia, czy maj, czy początek kwietnia. Mam nadzieję, że sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli na to, aby uruchomić jak najszybciej poszczególne gałęzie" - oceniła.

Odniosła się także do pytania o odmrożenie gastronomii. "Patrzymy na możliwość otwierania ogródków w restauracjach, na możliwość funkcjonowania ludzi na otwartej przestrzeni. Myślę, ze to będzie ten etap. Myślę, że musimy uzbroić się w cierpliwość" - powiedziała. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz