Partnerzy portalu
Semeniuk: rozmawiamy z gastronomią o otwarciu ogródków Wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk / fot. PTWP

Semeniuk: rozmawiamy z gastronomią o otwarciu ogródków

Autor: PAP Data: 22 kwietnia 2021 13:56

- Chcielibyśmy przygotować rozwiązania dla branży eventowej, które pozwolą przenieść część przedsięwzięć na otwartą przestrzeń - mówiła w czwartek wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk. Zaznaczyła, że trwają rozmowy z gastronomią o ogródkach.

Wiceszefowa MRPiT pytana w audycji portalu onet.pl o odmrażanie gospodarki wskazała: "Jeżeli uda nam się wyszczepić znaczącą część społeczeństwa, wchodzimy w kolejny etap stabilności gospodarczej. W przyszłym tygodniu podejmujemy duże wyzwanie, żeby przedstawić to w perspektywie 4-5 tygodni".

"Również dla branży eventowej chcielibyśmy przygotować rozwiązania, które pozwolą (...) w momencie, kiedy będziemy mieli coraz częściej ciepłą pogodę, dobrą pogodę, część przedsięwzięć przenieść na otwartą przestrzeń - wskazała. Dodała, że prowadzone są też rozmowy "z gastronomią o ogródkach".

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wiceminister wyraziła nadzieję, że okres wakacyjny będzie czasem stabilności gospodarczej. "Te gałęzie gospodarki, które uda nam się przenieść w znaczącej części na otwartą przestrzeń - tutaj mówię o parkach rozrywki - będziemy starali się otwierać" - powiedziała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz