Partnerzy portalu
Sen rusza z dostawami sushi Sen Delivery - to nowa inicjatywa stołecznej restauracji Sen, która rusza z dostawami, fot. materiały prasowe

Sen rusza z dostawami sushi

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 04 listopada 2020 15:36

Sen Delivery - to nowa inicjatywa stołecznej restauracji Sen, która rusza z dostawami. Od czwartku, 5 listopada będzie można składać zamówienia telefonicznie oraz za pośrednictwem popularnych aplikacji. W menu znajdują się klasyki, które dotychczas były dostępne stacjonarnie w restauracji oraz siedem setów, które zaspokoją wszystkich domowników.

Na potrzeby dostaw sushi regularna karta menu Snu została zmodyfikowana w ten sposób, aby nowi klienci oraz stali goście restauracji mogli skorzystać z pozycji w karcie dostępnych dotychczas stacjonarnie z zachowaniem wysokiej jakości. W menu znalazły się przystawki tj. tatar z łososia i tuńczyka, sałatka z trawy morskiej czy krewetki w tempurze z dodatkiem spicy mayo. Karta sushi to przede wszystkim Sen special rolls, nigiri, california maki, futomaki oraz hosomaki.

Zdecydowanym atutem są sushi sety dostępne w siedmiu wariantach. Począwszy od małego zestawu rekomendowanego jednej osobie, aż po sety dla wszystkich domowników. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zamówień sushi SEN można dokonać telefonicznie, pod numerem telefonu +48 574 998 856 oraz za pośrednictwem aplikacji UberEats, Glovo, Wolt oraz już niebawem Pyszne.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz