Partnerzy portalu

Sen z nową kartą menu oraz koktajlami (galeria)

Autor: Jakub Szymanek/horecatrends.pl Data: 06 grudnia 2019 15:23

Sen zaprezentował nową kartę menu oraz nowe koktajle. Koncept restauracyjno-klubowy nad samym brzegiem Wisły jest czynny w piątki i soboty.

Sen do tej pory w głównej mierze stawiał na imprezy muzyczno-taneczne. Swoją ofertę właściciele lokalu postanowili poszerzyć o dodanie do menu dań restauracyjnych. Nowa karta menu autorstwa Rafała Pędowskiego, szefa kuchni w Śnie, obowiązuje od minionego weekendu.

– Jest to kuchnia otwarta, łącząca tradycję z innowacyjnymi składnikami. To kuchnia, w której street food idzie w parze z daniami, które poznaliśmy w dzieciństwie i wynieśliśmy z domu – mówi Rafał Pędowski, szef kuchni w Śnie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W nowej karcie menu znalazły się m.in. dania z wołowiny jak tatar i steki, dania rybne, warzywne spring rollsy, krewetki w tempurze, wege burger z panierowanym boczniakiem, domowy rosół oraz pierogi z kaczką i pielmieni. Warto dodać, że w Śnie na miejscu jest wypiekane pieczywo na bazie zakwasu przygotowanego przez szefa kuchni. W nowym menu oczywiście nie zabrakło deserów.

Serwis restauracyjny obowiązuje w piątki i soboty w godzinach 19:00-01:00. Szczegółowe menu jest dostępne na oficjalnej stronie Snu a także na profilach klubu w mediach społecznościowych.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz