Partnerzy portalu
Ser Dog nowością w ofercie bezmięsnych przekąsek w Żabka Café Ser Dog nowością w ofercie bezmięsnych przekąsek w Żabka Café / fot. materiały prasowe

Ser Dog nowością w ofercie bezmięsnych przekąsek w Żabka Café

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 05 marca 2021 11:16

Ser Dog to hot dog z „parówką” serową powstałą m.in. z serów cheddar i maasdamer, przygotowaną przez Hochland. Ser dog dołączył oferty ciepłych przekąsek Żabka Café. Ser Doga można już spotkać we wszystkich 7000 sklepów Żabka.

Ser Dog to bezmięsna przekąska dostępna w Żabce, która stanowi kolejną propozycję na ciepłą przekąskę. Oprócz hot dogów w różnych wariantach, w Żabka Café można zamówić również burgery, a także panini czy tosty, jak również szeroki wybór kaw. Żabka nie zapomina o osobach ograniczających lub niespożywających w ogóle produktów mięsnych, proponując im alternatywy. Jedną z nich jest właśnie hot dog z parówką serową, czyli Ser Dog –  bezmięsna propozycja w ofercie szybkich przekąsek Żabka Café, który powstał we współpracy z firmą Hochland. 

Ser Dog dostępny jest w asortymencie Żabki na wyłączność od 3 marca. Ta bezmięsna przekąska serwowana jest w standardowych bułkach z dodatkiem sos, wybranego z  oferty Żabka Café, np. ketchupu łagodnego Heinz. Proces przygotowania hot doga bez mięsa jest realizowany tak, aby parówki były oddzielone separatorem na rollerze i oznaczone stojaczkiem „bez mięsa”. Są także serwowane innymi szczypcami niż te do mięsnych parówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz