Partnerzy portalu
Sevi Kebab dołącza do Gemini Park Tarnów Sevi Kebab dołącza do Gemini Park Tarnów; fot. materiały pras.

Sevi Kebab dołącza do Gemini Park Tarnów

Autor: horecatrends.pl Data: 11 marca 2020 10:11

Do grona najemców Gemini Park Tarnów wkrótce dołączy Sevi Kebab oraz piekarnia Strusinianka.

Sevi Kebab zajmie lokal mający 84 m kw. Będzie to 5 punkt zlokalizowany w obrębie zmodernizowanej z początkiem zeszłego roku strefy food court.

Jednocześnie będzie to także 8 lokal gastronomiczny w Gemini Park. Sevi Kebab to już druga restauracja, która w ciągu ostatniego półrocza zdecydowała się otworzyć swój lokal w tarnowskiej galerii. Pod koniec 2019 roku zadebiutowała tutaj także spahgetteria Makarun, zajmując 42 m kw.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz wspomnianych lokali, w ofercie gastronomicznej tarnowskiej galerii znajdziemy dziś restauracje KFC, Pizza Hut Express, Olimp i Geko Sushi, a także kawiarnie Grycan i Ice Cafe. Ofertę dopełnia także Soki Palm Smoothie Bar.

- Nowym otwarciem umacniamy zarówno ofertę całego segmentu gastronomicznego, jak i przede wszystkim strefy food court. Jednocześnie także poszerzamy ofertę dostępnych u nas kuchni świata o dania niezwykle popularne wśród Polaków. Tym samym dopełniamy nasz gastronomiczny tenant mix, zgodnie z oczekiwaniami, jakie ma konsument - mówi Daniel Słuchocki, Head of Lease w Gemini Holding.

Nowe otwarcie to część strategii rozwoju oferty F&B Gemini Park. Oprócz nowych najemców, objęła ona także remodeling strefy gastronomicznej. Prace nad nią zakończył się równo rok temu. W ich efekcie food court Gemini Park zyskał nową aranżację, oświetlenie oraz podział. Zwiększono także pulę miejsc z 250 do 300, znacznie lepiej wykorzystując mającą 400 m kw. przestrzeń.

- Oferta gastronomiczna jest jednym z naszych leasingowych priorytetów. Z uwagi na to, że wydłuża się czas pobytu klienta w galerii, ale także rośnie liczba odwiedzających Gemini Park spoza Tarnowa, stawiamy na rozwój oferty, która potrafi dobrze wypełnić czas wolny, zachęcając do dłuższych wizyt, ale także tworząc nowe powody do odwiedzin - mówi Słuchocki.

Ale nie tylko gastronomia zyska na wiosnę. Także oferta spożywcza. Dotychczasowy najemca dwóch stoisk handlowych - piekarnia Strusinianka, zdecydowała się też na wynajem lokalu mającego 46 m kw. W jego ofercie będzie można z naleźć świeże pieczywo, ciasta, torty i desery, a także pizzę oraz kawę. Piekarnia ze swoich rzemieślniczych wyrobów znana jest aż od 1845 roku!

- Strusinianka to marka doskonale znana w Tarnowie i bardzo lubiana, dlatego cieszy nas, że postanowiła się rozwijać w Gemini Park, inwestując w lokal. Sklep z całą pewnością dopełni już zastaną ofertę spożywczą, zyskując w krótkim czasie stałych klientów, tak jak do tej pory stoiska marki - mówi Daniel Słuchocki.

Dzięki nowemu otwarciu segment spożywczy Gemini Park Tarnów wypełniać będzie 8 najemców, wśród nich można znaleźć Tesco, Czas na Herbatę, Konfiturka - Zdrowe Delikatesy, a także stoiska chociażby Serów Regionalnych, Strusinianki czy Mini Bistro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz