Partnerzy portalu
Sevi Kebab, Express Oriental i Strusinianka z nowymi punktami w Gemini Park Tarnów Sevi Kebab, Express Oriental i Strusinianka z nowymi punktami w Gemini Park Tarnów, fot. materiały prasowe

Sevi Kebab, Express Oriental i Strusinianka z nowymi punktami w Gemini Park Tarnów

Autor: horecatrends.pl Data: 09 lipca 2020 13:26

HandelSevi Kebab, Express Oriental i Strusinianka z nowymi punktami w Gemini Park Tarnów Kolejne marki dołączają do oferty Gemini Park Tarnów. Wśród nowości można znaleźć restaurację z kuchnią turecką Sevi Kebab i tajską Express Oriental.

- Ostatnie tygodnie przyniosły m.in. umowę z IKEA, a teraz czekają nas kolejne otwarcia. Nowi najemcy zasilą tenant mix aż w 3 segmentach - spożywczym, gastronomicznym i usługowym. W sumie nowi partnerzy wynajęli 210 m kw. - mówi Daniel Słuchocki, Head of Lease w Gemini Holding.

Część z nich już rozpoczęła swoją działalność. Wśród nowości można znaleźć restaurację z kuchnią turecką Sevi Kebab i tajską Express Oriental. Popularne sieci, obecne w największych polskich centrach handlowych, zajęły jeden lokal mający 88 m kw. Został on ulokowany w obrębie niedawno zmodernizowanej strefy food court.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Tym samym klienci znajdą tutaj już 5 punktów gastronomicznych. W sąsiedztwie Sevi Kebab i Express Oriental działają także restauracje KFC, Pizza Hut, Makarun i Olimp. Ofertę uzupełnia również wyspa gastronomiczna Geki Sushi.

Ale nie tylko nowi najemcy inwestują w Gemini Park, także marki obecne tu od lat. W ostatnich dniach lokalna piekarnia Strusinianka otworzyła w centrum swój 3 punkt! Tym razem powstanie on na bazie nowego konceptu. W jego ofercie będzie można znaleźć ciasta i desery, kanapki, pieczywo, a także słone przekąski.

Jak zapowiadają przedstawiciele Gemini Park, koleje otwarcia są już w planach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz