×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sfinks poinformował o zmianach w konceptach Meta Seta Galareta i Meta Disco
fot. unsplash.com

Sfinks poinformował o zmianach w konceptach Meta Seta Galareta i Meta Disco

Autor: Horecatrends.pl Data: 27 marca 2019 15:22 | Aktualizacja: 27 marca 2019 16:04

Zarząd Sfinks Polska S.A. poinformował o zawarciu 26 marca br. przez swoje spółki zależne: SPV.REST1 Sp. z o.o. oraz Shanghai Express Sp. z o.o. listu intencyjnego z Cafe Contact Sp. z .o.o. oraz Inwento 2 Sp. z o.o., odnoszącego się do propozycji aktualizacji koncepcji rozwoju marek Meta Seta Galareta, Meta Disco oraz Funky Jim.

Na podstawie listu intencyjnego SPV wyraziła wolę rozwiązania zawartych przez nią dotychczas umów o współpracy i umów licencyjnych dotyczących powyższych marek, a Shanghai oraz Cafe Contact uzgodniły w nim wstępne warunki transakcji dotyczącej marek Meta Seta Galareta, Meta Disco obejmującej: przeniesienie przez Cafe Contact na Shanghai praw własności intelektualnej związanych z konceptami, zbycie przez Cafe Contact na rzecz Shanghai środków trwałych i wyposażenia z trzech lokalizacji w których prowadzone są obecnie koncepty oraz przeniesienie na Shanghai praw do umów najmu tych lokali, za cenę 500 tys. zł. Strony zadeklarowały zawarcie transakcji w terminie do dnia 30 czerwca 2019 r.

Sfinks zaznacza przy tym, iż list intencyjny nie zobowiązuje żadnej z jego stron do zawarcia transakcji.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W związku z zawarciem listu intencyjnego Shanghai zwrócił się do Sfinksa, jako jego jedynego udziałowca, z wnioskiem o wyrażenie zgody na zawarcie transakcji na powyższych warunkach oraz poinformował o zamiarze nawiązania współpracy z członkiem zarządu Cafe Contact w celu rozwoju sieci Meta Seta Galareta i Meta Disco. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz