×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sfinks Polska powołał nowego członka zarządu
Sfinks Polska powołał nowego członka zarządu

Sfinks Polska powołał nowego członka zarządu

Autor: AW Data: 30 czerwca 2022 18:15

30 czerwca 2022 r. zwyczajne walne zgromadzenie Sfinks powołało w skład Rady Nadzorczej Spółki nowego członka - Magdalenę Rzeszotek.

Sfinks rozszerza skład zarządu

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, nowo powołany członek rady nadzorczej nie uczestniczy w żadnej spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej i nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Sfinks, jak również nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS. 

Kim jest Magdalena Rzeszotek?

Jak podano, Magdalena Rzeszotek w przeszłości pracowała w dziale marketingu Sfinks Polska. Zawodowo związana jest z obszarem rachunkowości i audytu przedsiębiorstw. Od 2020 pracuje w dziale rewizji finansowej BDO, gdzie jest zaangażowana m.in. w badanie sprawozdań finansowych i realizowanie zadań audytorskich. Wcześniej zajmowała się księgowością w firmie Etob Warszawa.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Magdalena Rzeszotek ukończyła finanse i rachunkowość przedsiębiorstw w SGGW w Warszawie. Czynnie związana jest z harcerstwem, obecnie sprawuje funkcję zastępczyni komendantki hufca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz