×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Sieć Da Grasso otworzyła nową pizzerię. Kolejne lokale już wkrótce
Sieć Da Grasso otworzyła nową pizzerię

Sieć Da Grasso otworzyła nową pizzerię. Kolejne lokale już wkrótce

Autor: Anna Wrona Data: 22 grudnia 2022 09:26

20 grudnia Da Grasso otworzyło nową restaurację w Żywcu przy ul. Dworcowej 49. Sieć zapowiedziała uruchomienie kolejnych inwestycji już na początku 2023 r.

Da Grasso w Żywcu

W nowo powstałej restauracji klienci będą mogli skorzystać z bogatej i atrakcyjnej oferty. W menu, poza tradycyjną pizzą (dostępną w blisko 40 wariantach), dostępne będą m.in.: startery, sałaty, burgery, dania mięsne oraz szeroki wybór zimnych i gorących napojów.

Za nami bardzo intensywny i udany rok, związany również z uruchomieniem kolejnych restauracji. Cieszymy się, że grono naszych partnerów biznesowych nieustannie się powiększa, a mieszkańcy kolejnych miejscowości mogą korzystać z naszej oferty. Lokal w Żywcu jest ostatnią tegoroczną inwestycją Da Grasso, jednak już na początku 2023 r. ogłosimy kolejne otwarcia

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych w Da Grasso

Da Grasso dołączyło i Orkla

Da Grasso posiada ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku gastronomicznym. Pierwsza restauracja powstała w 1996 r. w Łodzi, a obecnie sieć posiada blisko 200 lokali w 140 miastach w Polsce. W 2021 r. Da Grasso dołączyło do międzynarodowego koncernu Orkla, specjalizującego się w dostawie markowych dóbr konsumpcyjnych dla sektora spożywczego, out-of-home i handlu detalicznego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz